Technika Dynamind na odległość – Jim Fallon

Jest to metoda polegająca na wykorzystaniu techniki Dynamind Serge’a Kinga do leczenia na odległość.
Rozważmy ją w świetle teorii mówiącej, że przeważająca ilość dolegliwości i chorób wiąże się z zaburzeniem równowagi energetycznej. W większości przypadków jest to związane z nagromadzeniem pokładów napięcia w ciele.


Choroba pojawia się, gdy wystąpi psychiczny lub psychologiczny stan napięcia, który przez dłuższy okres czasu powoduje zaburzenie równowagi o wysokim stopniu intensywności. W leczeniu energią, łatwo jest „wpompować” energię psychiczną do danej osoby celem wyleczenia. Problem polega na tym, że o ile pacjent nie zmieni swojego myślenia, energia może szybko zaniknąć lub spowodować inne problemy. Oprócz stymulowania określonych punktów energetycznych ciała, technika Dynamind umożliwia pożądane zmiany myślenia lub nastawienia. Ta kombinacja pozwala pacjentowi na zmianę wzorca uzdrawiania. Dopóki nie dojdzie do zmiany wzorca myślenia, stan często powraca, niezależnie od zastosowanej techniki.

Poniższa metoda dotyczy wykorzystania techniki Dynamind do leczenia na odległość.

1. Zrelaksuj się, wykonując kilka głębokich oddechów lub kilka rund Piko Piko. Piko Piko wykonuje się, koncentrując się na czubku głowy podczas wdechu i na pępku podczas wydechu.

2. Wyobraź sobie, że jesteś w swoim ulubionym miejscu, gdzieś na łonie natury lub w swoim ulubionym ogrodzie. To jest Twój wewnętrzny ogród lub „specjalne miejsce” w umyśle. Skup swoją uwagę na dowolnym słyszanym dźwięku, następnie skup uwagę na dotknięciu czegoś w ogrodzie, a potem skieruj uwagę na coś, co tam widzisz. Wykorzystanie w ten sposób zmysłów rozwija koncentrację i pozwala skupić uwagę, co pomaga w zwiększeniu ilości energii.

3. Za pomocą kreatywnej wyobraźni wizualizuj, że osoba wymagająca leczenia znajduje się mentalnie w Twoim ogrodzie i stoi bezpośrednio przed Tobą.

4. Mentalnie wyobraź sobie rozmowę z osobą i każ jej umieścić dłonie w pozycji Dynamind (opis techniki Dynamind: artykuł 1, artykuł 2). Teraz wizualizuj siebie mówiącego osobie (w niniejszym przykładzie naszym pacjentem jest Maria), „Maria ma problem, ale to może się zmienić. Maria chce pozbyć się tego problemu”. Możesz zmienić słowo „problem” na opis i lokalizację dolegliwości zdrowotnych Marii.

5. Teraz zgodnie z techniką symboli Dynamind, wyobraź sobie i stwórz symbol stanu zdrowia, a potem zmień go w coś pozytywnego, aby go ulepszyć. Teraz wyobraź sobie pacjentkę, wchodzącą do symbolu, który otacza jej ciało.

6. Następnie wyobraź sobie, że uzdrawiające światło spływa z góry i skup się na nim tak, jak na świetle skupia się przysłona aparatu. Wyobraź sobie, że skupiasz światło w małej kuli, która daje ciepłe i kojące odczucie, które odpręża i stymuluje.

7. Mentalnie pokieruj tę kulę w kierunku Marii i wizualizuj ją na jej klatce piersiowej. Następnie niech kula wykona siedem „mignięć”. Wykorzystując procedurę opukiwania Dynamind, zrób to samo w punktach dłoni oraz u podstawy czaszki.

8. Nakaż pacjentowi ułożyć ręce w podstawowej pozycji dłoni Dynamind. Teraz pokieruj kulę światła na czubek głowy pacjenta i każ jej oświetlić ciało pacjenta, gdy kula powoli będzie opuszczać się od czubka głowy do stóp pacjenta.

9. Teraz wyobraź sobie, że wewnątrz Twojego mózgu znajduje się punkt, który wysyła niewielkie promienie, fale światła lub okręgi. Teraz w myśli zadaj pytanie pacjentowi, jak sesja Dynamind zmieniła problem. Niech ta fala myślowa dotrze do pacjenta, a następnie, niczym wiązka radarowa, odpowiedź pacjenta odbije się i powróci Ciebie. Odpowiedź może być w formie odczucia, myśli lub symbolu.

W oparciu o informację zwrotną od pacjenta, należy zdecydować, czy konieczna jest kolejna aplikacja techniki Dynamind.

Jim Fallon

Tekst pochodzi ze strony www.huna.org

Tłumaczenie – Radosław Aleksanderek, www.transleto.com.pl