Osobiste Haipule – Jacek Wenta

(*+)Zasada wprowadzania haipule: Pokój –> Maluhia, Miłosć –> Aloha, Moc –> Mana, Sukces –> Pono, poprzedzona wprowadzeniem –> Ike. Ja (trzy części mnie), tworzę własną rzeczywistość, –> Kala. Jestem nieograniczony. –> Makia. Dostaje to, na czym sie koncentruje. –> Manawa. Moja chwila mocy jest teraz.

Dodatki –> Wprowadzenie, wstęp do rytualu Haipule. –> Jeśli uznaję za fakt, że „Martwienie się jest patologiczna funkcją wyobraźni”, jednocześnie z akceptacją, kłaniając się z szacunkiem przed swoimi lękami, to jednak martwiąc się o kogoś lub o siebie, zauważam to –> i w tym momencie zamieniam ją na inną treść, zamiast tej treści myśli dominującej i przekazuję sobie lub komuś myśl, sugestię treści –> jeszcze nie wiem jak ale „Wierze, że sobie poradzisz”, „Wierzę, że sobie poradzę” i to jest początek wstępu.

I Dziękując za to, co jest, doceniam to, co mam, myśle, że jest to dobre dla mnie w tym momencie Życia i doceniam też to, czego nie mam „zlego”, czego nie mogłbym unieść w swoich doswiadczeniach, jest to bodaj najlepszy sposób na to, żeby zrozumiec ów fakt „wdzieczności” w miare szybko.
Zgodnie ze stara zasadą moim zdaniem „złotą zasada”–> Jeśli jestem władny wpływac na swoją Podświadomość [KU], jestem władny wpływac na swój Los [KANE]. W zgodzie z umysłem, ciałem i duchem. Przygotowywuję się teraz do zmian w swoim Życiu, jestem na nie go-to-wy i –> Zaczynam Rytual modlitwy Haipule, wplatając do niej wprowadzenie kreatywną medytacją aktywą i pasywną!!

Podejmujac to działanie, starohawajski, uświecony również swoja wysoka skutecznościa rytuał Haipule, pamiętam i przywołuję do świadomosci fakt „oczekiwania najlepszego” zdarzenia oraz przyjmuje sugestie aby było ono, to działanie, które własnie trwa i które nastąpi w wyniku tego, ktore trwa, że bedzie własciwe i skuteczne wiec dlatego spelniam warunek pozytywnej Motywacji.

Zastepując, zamieniając negatywne uczucia, emocje na pozytywne emocje i uczucia.., –> zastępuje przestrzeń wątpliwosci i strachu w sobie, przestrzenią wiary, odwagi! w przyznaniu, –> i dzięki przyznaniu się do bycia tożsamym z moim JA Wyższym, tożsamym ze swoim, z własnym Duchowym Wzorcem [przecież „..Na obraz(wzór) i podobieństwo Boga jesteśmy…” –> „Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę.”(Ks. Rodzaju 1:27) , „Gdy Bóg stworzył człowieka, na podobieństwo Boga stworzył go;” Ks. Rodzaju 5:1], i dzięki wdzieczności! –> za „smakowanie” kontaktu z Wewnętrznym Bogiem, Bogiem Wewnątrz, z Kane, za możliwość wspólnej integracji, współpracy i urzeczywistnienia „najlepszego” co jest dla mnie możliwe i dostępne teraz.

A moje myśli i uczucia wyrażaja się w taki sposób o tym, co sie teraz wydarza –> jeśli rozpoczynam działanie, to niech ono trwa i dzieje sie teraz bez zbytniej mojej, zbędnej troski o rezultat. W moim świecie własnych wyobrażeń pozbywam sie teraz troski o rezultat. Troskę o rezultat powierzam swojemu Wyzszemu Ja, Kane. Zostawiam to w Jego „sprawczych rękach”, oddaje troske o rezultat Wyższej urzeczywistniajacej mocy twórczej, mojej Rodzicielskiej Jaźni Źródlowej. Wierze, że mój najbliższy Duch Wspierający pomaga mi swoją siłą, energią, inspiracją, pomysłem na rozwiązanie życiowych zadań, na urzeczywistnienie się Jego radości Bycia w tu i teraz, poprzez moje działanie, poprzez odpowiednie skupienie(się) i wzbudzenie uwagii wtedy, kiedy trzeba. Poprzez mądre używanie danych mi talentów, poprzez wybór odpowiedniej reakcji i podejmowanie słusznych decyzji dla rozwoju Szcześcia, Pomyślności i Zdrowia w sobie i wokól mnie. Na mojej drodze Życia znajduję Spokój, Milość, Moc i Sukces –> Sukces duchowy i materialny. Nie ma znaczenia takie rozróżnienie, jeśli dąże do tych osiagnięć z miłością i osiągam je dzieki niej. Nowa, większa przestrzeń spokoju w moim Ciele, Umyśle i Życiu pozwala płynąć swobodniej energii kreatywnej i mocy twórczej potrzebnej do skutecznego działania i stwarzania zmian na lepsze okolicznośći dla zaistnienia Powodzenia i Spełniania się.

Pamietam, jednak, że Triumf zabija sukces. Sukces jest trwałym i uważnym osiąganiem, nie jednorazowym osiągnięciem więc wkładam w działanie tyle samo wysiłku ile pozwalam płynac energii z jej wola i wolą sprzyjającego mi własnego Losu. Ufam, że moje zamierzenia są zgodne z moim losem więc zainspirowany wewn JA, szukam i znajduje rozwiązania w działaniu–> Nie za dużo wysiłku, nie za bardzo na siłę ale też nie za mało starań, konsekwentnie ze zdecydowaniem i spokojem do Celu, do większego Spokoju, do wyższego Porządku. Widze sprawy jako Wielkie i Proste zarazem. Czuję, że dostaje okazje do wzrostu, żyje i Życie jest, pulsuje we mnie ale też ja Jestem życiem. Obserwuje a nie jestem obserwowany ale też oddycham sam i „Jestem oddychany”. Działam nie za pokornie ale tez i nie zbyt dumnie. W działaniu, niech bedzie tyle samo pokory i dumy. Niech motywacja płynie z odwagi bycia tożsamym i pewności jedności z moim Kane, z moim Wyższym JA. Moja inicjatywa kontaktu z Kane przebiega odpowiednio i zostaje nagrodzona. Kane Aumakua czeka zawsze na taka inicjatywę bo rownież zależy mu na rozwoju i daży do Radości swobodnego Oddechu i przepływu energii w swoim CiałoUmyśle. On o tym wie i wie jaki rozwój jest dla mnie najlepszy i własciwy. Które talenty mam używać bardziej i rozwijać dla dobra siebie i innych. On, to też ja, wiec kiedy zwracam sie o pomoc i sugestie dotyczące zaistnienienia pozytywnych zmian w moim życiu sam sobie moge pomóc! Czy to nie jest miłe?

Cokolwiek mnie blokuje przed rozwojem.., ubogaceniem, wzbogaceniem, pójsciem na przód, cokolwiek mnie boli fizycznie, duchowo lub mentalnie, z czymkolwiek jest to powiązane wybaczam temu całkowicie, wybaczam sobie całkowicie, wybaczam innym całkowicie bo teraz, to, co powoduje u mnie poczucie winy, uraze, strach, blok emocjonalny, napięcie przeszkadzjące w sprawniejszym połączeniu z duchowym Kane i prowadzeniu szczęśliwego, spełniającego się Życia, to, co tak przeszkadza mi w uwolnieniu [Uwalniająca przestrzeń/uwalniająca wibracja] się od ograniczających wewnętrznych przekonań [systemu przekonań] o własnym Życiu –> teraz, nie ma juz żadnego znaczenia. Wczoraj umarło, jutro jeszcze nie istnieje a dziś własnie jest pierwszy dzień z reszty mojego życia.

A tak naprawdę wiem teraz, że nie mam już czego wybaczać i nie miałem czego wybaczać bo to wszystko jest częscią boskiego Planu mojego Wyższego Ja, jest wczesniej zawartą umową miedzy nami, /..miedzy sobą, żeby móc, żebym mógł wzrastać w rozwoju coraz bardziej poprzez doświadczenia dane mi, /..wzięte do przeżycia przez inny aspekt mojej, tej samej Istoty. To jest też Moja umowa i ja tez ją akceptuje i szanuje, oddając jej należną Cześć.

Wiem, że jestem połączony i w części tożsamy z całym Wszechświatem i rozumiem teraz bardziej, że jak mi się wiedzie, to innym też, i jak innym się wiedzie bardziej też mi się powodzi coraz lepiej i lepiej, no i analogicznie, tak samo krzywdząc innych, krzywdzę siebie.
Obejmuję miłością Siebie, Ciebie i Życzliwie przytulam emocjonalnie moich Przodków i calą, cała naszą Rodzine. Wszystkich razem i każdego, każdego z osobna. Czuje entuzjazm z własnej projekcji takiego widoku, czuję wiekszy spokój i siłe, mam wsparcie i jestem wsparciem, kreatywma energia przepływa gładko przeze mnie i moje Życie staje się spełniane, spełnia sie dzień po dniu. Czuje, że jestem w tym właściwym miejscu, gdzie nie tracę czasu i nic mi nie ucieka

Właściwie i widocznie Kane prowadzi mnie do wolności wyrazu siebie na wszystkich płaszczyznach mojego Życia poprzez rozpoznanie i umiejętne używanie oraz korzystanie z przypisanych mi talentów. Usłysz to i poczuj innymi zmysłami, co teraz jest napisane w następnym zdaniu
–>”Właściwie i widocznie ProwadzĘ Ciebie do uwalniania twoich, danych Ci (przeze mnie) talentów na Twojej drodze naszego Życia.”

Mana została uwolniona, żywa Sila, siła Sprawcza, kreatywna Energia została uwolniona w tym celu, niech się objawia w moim ziemskim losie, niech działa juz teraz zmaterializowana w doświadczeniach i niech się urzeczywistnia w sytuacjach uwalniających mnie od ograniczeń blokujacych rozwój, spełnienie i sukces w moim Życiu, niech prowadzi ku zdrowiu, pomyślności mojej i wszystkich, wszystkich istot znanych i nieznanych mi. Dziekuje Ci KANE Auamakua i niech tak się dzieje, niech tak się stanie i tak się stało, Amama. Amen. Amama
Koniec –> Początek –>

Ogolna, koncepcja/nalu/Kreatywna Medytacja Pasywna i/w połączeniu z konkretna, szczegółowa, dokładna kontemplacja/no’ono’/Kreatywna Medytacja Aktywna, wprowadzenie dla skuteczności działania modlitwy, rytuału Haipule.

Haipule moje osobiste /i lub nasze osobiste. Staje[lub siedze/leżę/nawet intencja pozycji tez jest siłą sprawczą] w pozycji Zhan Zhuang [Moli] YiQuan*1 dla lepszego połaczenia ze swoim Losem, Kane. [kilka chwil lub dłużej,można to robić razem lub oddzielnie, w zależnosci od tego czy coś ćwiczysz, czy nie] Kłaniam sie z szacunkiem przed swoim Losem, moją Opatrznością, osobistym Kane. Chylę głowę z szacunkiem przed Losem, Auamakua całej mojej Rodziny.
Otwarcie na Kane, Aumakua, Akua lani, wewnętrznego Boskiego Ducha –> w energetycznym oddechu piko-piko otaczam się białojasniejącym—boskim, pozłacanym, posrebrzanym światłem w moim osobistym, energetycznym polu Aka. Na poczatku i na koncu Rytuału Haipule.
1. Wdech –pobieram, przez czubek, koronę głowy energię wyższej częstotliwości od KANE Aumakua
2. wydech– gromadzę, czuję w całym ciele energię mana od czubka głowy do pępka, od pępka do stóp, do Ziemi, od pępka do rąk w świat i od pępka do Czubka głowy, do czakry korony do mojego, otaczającego mnie duchowego Pola Aka. To co pobieram od góry, przepuszczam przez swoje cialo i wypromieniowuje zamiar/symbol naegertyzowany moją vibracja. Pobieram „wodę” Życia a paruje, wytwarzam własną „parę” isnienia rzeczywistości postrzeganej jako moje życie, projekcją własnej stworzonej, widzialnej rzeczywistości wywołaną swoimi przekonaniami i wiarą.
3. wdech – zamierzam, zbieram w rękach manę, wyobrażam sobie, że trzymam w dłoniach na wysokości pasa kulę energii a w środku widzę szcześliwego siebie, pełnego entuzjazmu,, zadowolonego z życia z rozwiązanym problemem i osiagniętym zamierzeniem, otoczony jestem obłokiem jasnofioletowym/ostatni kolor tęczy, który symbolizuje przemianę, uzdrowienie i sukces,/umiejętne korzystanie z talentów, rozpoznanie okazji do wzrostu i wzbudzenie inicjatywy.
4. wydech– wysyłam./wypromieniowuję/tworzę projekcje w Harmonii z Kane, Aumakua, tworzę ziarno mojej przyszłej Pomyślnosci, które tu zasiewam i teraz powołuje do istnienia we własnym polu Aka wierząc, że Moje cielesne Ku bez problemów, gładko wypromieniuje mój zamiar [mana’o] do realizacji przez inny aspekt mojej Istoty, Mnie samego, tylko w formie o wyższej częstotliwości drgań czyli do mojego duchowego Kane, Aumakua i dzięki użyciu [podlaniu ziarna] Mana [woda życia, żywa siły, siła sprawcza]/energii wiary i wdzieczności, odwagii i ufności, wydobytej z mojego ciała i swiadomości kU, poprzez integracje ze świadomoscią, wyobraźnią Umyslu [Lono], energii potrzebnej do przekazu i połączenia z moim boskim Ja, dzięki temu zamiar będzie, jest jasny, dobrze widoczny i zrozumiały dla Kane i przez to będzie, i juz jest! realizowany. Wydmuchuje z rąk mój zamiar –> Powodzenie i Spokój –> do Kane dla realizacji i zmaterializowania się, urzeczywistnienia w moim Życiu, na tej Ziemi. Amama i Mahalo Kane, Aumakua. I tak się stało. Jestem Wdzięczny. Dziękuję, że to jest możliwe już teraz i tu.
Boski osobisty duch Kane, Aumakua, Akua lani,
Wzmacnia i Wzbogaca mnie
duchowo
> żeby poczuć moc twórczą /
żebym miał dostęp, tu i teraz, do energii kreatywnej, do mojej boskiej Mocy Twórczej tożsamej z Boską Mocą, która stworzyła wszystko co jest we wszechświecie; Ziemię, Rzeki, Jeziora, Góry, Wodospady, Morza, Lasy, Oceany, Planety, Gwiazdy, Grawitacje, Galaktyki, Kosmiczny Ruch, Holony, oddziaływanie płaszczyzn róznego rodzaju i rożnej gęstości cząsteczkowej..
Osobisty mój Duch Rodzicielski godny najwyższego zaufania,
Wzmacnia i Wzbogaca mnie
umysłowo
, żeby umieć nią uważnie kierować,/skupić uwagę na pozytywne obrazy i rezultaty, używał pozytywnego myślenia //
, zebym umial, bez początkowego/zbytniego zamiaru, potrafił energią kierować skutecznie i pozytywnie. Umiał rozpuszczać to, co zbyt napiętę i przywoływać do skupienia to, co zbyt rozproszone. Widze siebie/.. zdrowego, radosnego i szczesliwego z rozwiązanym problemem i uzyskanym dobrem.
Moje Wyzsze Ja, Boska częsc mnie, duchowa Czesc mojej Istoty,
Wzmacnia i Wzbogaca mnie
fizycznie
, żeby znać odczucie gracji ciała przy pełnej sprawnosci przepływu energetycznego (duchowego) przez całe CialoUmysł//
, żebym czuł i miał jej przepływ wyrażajacy się (w gracji) Gracją Ciala i (w akcji) skutecznością działania. Odczuwał integracje Umysłu i Ciała.
Wspierający Duchowy Łącznik, Aniał Stróż, Holon z Uniwersum, wyższa Inteligentna Wibracja, Źrodłowa Jaźn,
Wzmacnia i Wzbogaca mnie

finasowo, żeby móc cieszyć się i czuć wolność finansową, radość i obfitość możliwości wyboru, nagrodę i uczucie życia bez ograniczen, nie tylko w podróżach wewnętrznych ale też zewnętrznych w świecie fizycznym/materialnie dotykalnym za dnia//
, żebym doświadczał korzyści przypływu pieniędzy i wolności finansowej i swobody związanej z przeżywaniem Życia bez ograniczen w twórczym i radosnym spełnieniu/ i spełnianiu się w róznych dziedzinach i na róznych płaszczyznach Życia/i Losu.
Proszę Cię Kane pomoż mi rozpoznać, rozbudzić wewnetrzne talenty i pomóc samemu sobie na tyle, żebym mogł odnaleźć swoją drogę rozwoju, która przyniesie satysfakcje i Tobie Kane (Wyższe JA), i Tobie Ku (Nizsze JA), i Tobie Lono (Średnie JA), i Mi w tu i teraz Duszy. (Jedność umyslu,ciala i ducha/Cala Istota żywa w Duszy)
Pomóż mi umiejętnie pomagać sobie i innym w Życiu, w kontakcie z Tobą, tak aby odczucie kontaktu ze swoją boską czescią Człowieka, Istoty było częstym, codziennym doświadczeniem i inspirowalo mnie do pozytywnych, kreatywnych działań prowadzących do większego, Wyższego, boskiego porządku i radosnego spełnienia swojego ludzkiego życia na tej Planecie.
Wierze i przyjmuję za prawde fakt, że w tym momencie
Boski Kane, Sprzymierzeniec i Przewodnik Widocznie Wzmacnia i Wzbogaca mnie
, własciwie prowadzi cała moją istotę, napełnia mnie mądra inspiracja, wzbudza do inicjatywy mój potencjał, sprawia, że odkrywam swoje talenty, dobrze ukierunkowane pasje, i tu i teraz czyni mnie silniejszym, pewniejszym i spokojniejszym –>
Duchowo, mam energię, mam odczucie połaczenia z wyższą, pulsującą wibracją, z drgającym pulsem Życia, z gwiazdami/kosmosem/obraz wielkiego wodospadu płynącej wody Życia, odczucie dotyku strumienia wody, odczucie magnetycznych sił działających wokół mnie calego, piezoelektryczna oddziaływanie energetyczne jest wewnątrz mnie na około mojego Ciała i łączy sie ze wszystkim. Mam dostęp do kreatywnej częstotliwości swojej Wyższej energii.
Umysłowo, umiem nią uważnie kierować, umiem ją smakować, umiem ją odczuwać, mam obraz siebie stojącego na plaży przed, na brzegu morza/przed oceanem obfitości szczęśliwego, zdrowego, zadowolonego trzymajacego z wdzięcznością w jednej, podniesionej ręce duży diament (symbol obfitości) a w drugiej uzdrawiającej kuli, obłoku energii (mocy) w kolorach tęczy.
Fizycznie, czuję przepływ i gracje w Ciele, koncentruje się na na przyjemnej lekkosci, zwiewności ciała i na smakowaniu chwili w każdym ruchu, w oddechu, w biciu serca i czuciu swiadomości ciała, skanuję od góry do dołu dla rozluźnienia i uwolnienia od kompleksów i zbędnych napięć..Wdech wydech, wdech wydech, kształt, ciężar, kolor, przestrzeń w Ciele, przestrzeń poza nim, połaczenie..przyjemnosc zdrowego odczucia, smakowanie kontatku z Kane, Czym jest materia z w której Ja jestem ? Czy to, co widzę, slyszę i czuję dzieje się naprawdę? Czy prawda przekazu moich myśli, czy snów rożni się w odczuciu w porównaniu do tzw. Realnych doświadczeń? Czy to, co powołuje do istnienia w obrazach wewnętrznych może zaistniec inną drogą?
Finansowo, doświadczam spokoju materialnego i nagrody pieniężnej za umiejetne używanie danych mi talentów ku radości swiata i całej mojej Istoty. Cieszę się z nagrody, widzę ją i mam w posiadaniu, wzbudza we mnie entuzjazm i mam uczucie wdzięczności i spokoju, dotykam symbolu, energetyzuje go/skupiam na nim swoją specjalną pełną wiary Uwagę [..PMMS*+$&..] i jestem wdzięczny, że mam jego rzeczywisty ekwiwalent w życiu realnym tak, jak w tym śnie, który właśnie powołuje do istnienia z Pomocą mojej boskiej Wyższej Jaźni i wyższej czestotliwości tworzenia, boskiej urzeczywistniającej energii. Ten –> „ja Jestem” z mojego obrazu na Plaży, wydmuchuję z rąk uzdrawiającą przestrzenną kulę energii z ręki lewej, a prawą ręke z diamentem przykładam do Czakry serca, kłaniam sie z wdzięcznością i z szacunkiem przed swoim Losem i wszystko o czym pomyślę w tym momencie a jest to zgodne z moim losem staje sie teraz możliwe i spełnione. Przecież, skoro wszystko jest Energią, to ja też nią jestem i dostrajam sie do zamierzeń mojego Ducha wewnatrz i działam od teraz z wiekszym wsparciem, entuzjazmem, siłą i wyższa energia. Lepszym oddziaływaniem na zaistniałe, zastane okolicznosci. Uzdrawiam siebie i Wzbogacam siebie ku pomyślnosci własnej i ku radości Świata i innych znanych, i nieznanych mi Istot, Świadomości i Ludzi.
I teraz jeszcze raz bez zbytniego zamiaru czekam (mówię do siebie/intencja wglądu bez zamiaru działania –> poczekaj!) na własny, następny, nowy obraz.., bądź/i wtedy właśnie szukam (poszukaj!–>intencja/szukaj pustki w formie i formy w pustce) własnego obrazu, tego, który może wprowadzić teraz i wprowadza radosny, Wyższy porządek we mnie samym i spełniające się Uzdrowienie na różnych płaszczyznach oddziaływania w moim Życiu! Mam nowy pomysł na samego siebie w tej sytuacji, widze, co moze wyzwolić mój Entuzjazm, Aprobatę dla siebie i Radość istnienia.
Zajmuję odpowiednie, moje i tylko moje miejsce w moim czasie. Przyjmuje odpowiednią, pełną pokory i dumy postawę ciała zintegrowanego, zrównoważonego z umysłem. Czuje odwagę i zdeterminowanie, spokój i wdzięczność. Jestem gotowy, pewny Wyższej Tożsamości i otwarty na przyjęcie nowego obrazu, inspiracji od Mocy STwórczej współistniejacej we mnie, wyrażam gotowość całym sobą aby obraz ten mnie znalazł, zainspirował, dał siłę mojej motywacji i pozwolił prowadzić siebie,–>mnie dalej do następnego etapu rozwoju, do przodu, do następnego etapu wolności wyrazu i tworzenia spełnionego życia ku dobru swemu, osobistemu i ku życzliwości, i radości wszystkim innym współżyjacym tu i na wszystkich wymiarach, na wymiarach próby cierpienia i radości, teraz, równolegle i zawsze. Jestem gotowy na życie i śmierć..bedąc przygotowanym i w gotowości do życia i smierci, wybieram życie teraz i tu.

Niech tak sie stanie, amama Kane Aumakua. AMAMA.
Czuję sie szczęśliwy i wdzięczny, Mahalo Kane, Aumakua, amama i Amen Boski Duchu Wspierający. I tak sie stało, dokonało się, mana została uwolniona, niech sie objawi! Jestem szcześliwy, jestem spełniony, jestem bogaty, jestem wdzięczny, jestem pełen kreatywnej mocy uzdrawiajacej i twórczej. Jestem…..w podróży, w górach, nad morzem, na swojej Planecie, na moim, pięknym kawałku ziemi, mam swoje miejsce na Ziemi, mam swoją satysfakcjonujaca pracę, działalność i spełniającą się Pasję, czuję spokój i radość, widzę przyjaznych ludzi i kochajacą, wspierającą mnie rodzine, przytulam mocno do siebie moje szczęście, przytulam [Ją/Jego] i cieszę się naturalnie z Życia i Życie cieszy się we mnie, dziekuję i Mahalo, Kłaniam się z szacunkiem przed Losem mojej Rodziny tej ziemskiej, i tej duchowej, patrzę na nich z Życzliwością, chylę głowę z szacunkiem przed swoim Losem, moja Miłością i Pomyślnością. Niech Nam się Wiedzie! (i Tobie, i mnie, i razem, i oddzielnie)!
Bądź więc tu..i usłysz! –>../..Jestem spokojny i Pewny, bo Ja Jestem w Tobie i widocznie Prowadzę Cię, i Wspieram, i Ubogacam. Tu i teraz jest czas zmiany, czas realizacji marzeń, czas działania cudownego aktu tworzenia pomyślnych okolicznosci dla mnie Całego, dla zintegrowanych, połączonych moich świadomości w Całość oddziałującej, żyjacej Istoty, w tej chwili, w tu i teraz. Amama.
Wszystko działa w sposób doskonały. Jestem spokojny, jestem zdrowy, jestem szcześliwy, jestem spełniony, mam pieniądze aby móc robić to, co chcę i podrózowac tam, gdzie chcę, swobodnie i z gracja, skutecznie poruszam się w Świecie i cieszę się Życiem sam ze sobą i z innymi ludzmi. Mam siłę by żyć i wybieram życie. Życie w radości rozwiazywania problemów i spełnianiu się w działaniu. To może się stać, to dzieje się już teraz, w śnie który właśnie powołuje do istnienia, ..Nie wiem dokładnie jak się to zrealizuje ale się realizuje. Wszystko działa w sposób doskonały. Rozpoczynajac działanie, Oddaje troskę o realizacje moich zamierzeń i rozwiązanie trudności zwiazanych z ich powolaniem do istnienia, oddaje w ręce mojej Wyższej Jaźni, boskiego Kane, Aumakua.
WSZYSTKO CO POTRZEBNE JUŻ JEST DOSTĘPNE dla Mnie, dla Ciebie i dla Wszystkich ludzi. Dziękuję Ci mój Duchu Kane , dziekuje Ci moja świadomości Ciała Ku, dziękuję umysłowi Lono i dziekuję sobie jako Całości w Duszy — dziekuję Ci Duszo. Na każdej płaszczyźnie Życia uzdrawiam sie sam, pozwalam sie uzdrawiać innym i przyciągam dla wszystkich Vibrację Uwalniającą. Wyzwalajacą z wszelkich narzuconych sobie ograniczeń, krępujacych kiedyś, pomyślny, zgodny z własnym Losem zdrowy rozwój. Teraz, Uwalniam w sobie i pozwalam uwalniać innym Pokój, Miłość, Moc i Sukces! –> i niech tak sie stanie, tak sie wydarza, tak sie dzieje, i tak sie stało, Amama.

PS.
Czy w słowie „wzbogacam”? – nie słychać czasem –> przepełniony bogiem/boskie Wyzsz JA, istotą duchową, energia boska/”wzbogacony” czy to nie oznacza, ze bóg w tobie oddycha, ten pierwszy, najbliższy tobie, ten, który dał ci oddech, czy twoje „JA Jestem” chce swobodnego i uwalniajacego oddechu? Tak chce, .., w oddechu jest życie, płynie energia, otwierają się czakramy, udrożniają meridiany, powięź przekazuje dobre informacje wyższej częstotliwosci do matrycy komórki, rodzi się i powiela przestrzeń spokoju w tobie, uwalniajaca wibracja napełnia pewnością wspóistnienia z twoim osobistym duchem.., współistniejecie poprzez CialoUmysł,.. cioloumysl może ma problemy ale wie, że są rozwiązania i zdajduje inspiracje, pomysły, dostaje motywacje do dzialania od swojego Ducha, czuje jego współistnienie, synchronie, współdziałanie i wsparcie „Jesli Bog z nami kto przeciwkao nam” cdn.. Pomysł na nowego siebie/rozwiązanie w dzialaniu/znajduje rozwiazanie, twoje/moje zamierzenia sa zgodne z twoim/moim losem..cdn

*1.[lub kroki Fregaty wersji Lomi bądż jeszcze b.tanecznym stylu Hula/lub jakikolwiek rodzaj Qiqong w ruchu bądż w bezruchu, w wiekszym czy mniejszym ruchu w bezruchu bądź bezruchu w ruchu w zależności od tego czy ćwiczysz bardziej to, czy tamto,.. mniej lub wiecej]

*2. Zamien jesli chcesz, gdzie Ci bardziej pasuje w twoim texcie, –>Zamiast talenty –> uzdolnieniea, zdolnosci, predyspozycje,/ inspiracja/motywacja ..wybieram życie, ..nowy nastepny obraz, jestem gotowy na życie i śmierć..bedąc przygotowanym i w gotowości do zycia i smierci, wybieram życie teraz i tu.

Jacek Wenta
www.chiroterapia.net