Osiąganie Celów wg. Siedmiu zasad Huny


IKEŚwiat jest jaki myślisz, że jest
Bądź świadom swoich celów i tego, że są możliwe do osiągnięcia(Mogę, Chcę, Potrafię)

KALANie ma granic
Oczyść przekonania związane z celem, usuń napięcia i lęki.
Możesz osiągnąć to o czym jesteś przekonany, że możesz to zrobić. Masz dostęp(jesteś nieoddzielony) do wszystkich możliwych środków i wartości potrzebnych do tego, by zrealizować Twoje cele. Dbaj o pozytywny związek z otaczającym cię światem, niech realizacja Twoich celów przynosi korzyści ludziom i światu.

MAKIAEnergia podąża za uwaga
Skupiaj się na rozwiązaniach, a nie na problemach. Utrzymuj wyobrażenia o osiągniętym celu.

MANAWATeraz jest moment mocy
Zacznij działać już teraz. Dokładnie w tej chwili działa „magia życia”, kreująca świat wg Twoich działań, postaw i wyobrażeń.

ALOHAKochać znaczy być szczęśliwym z…
Rób to, co lubisz. Rób to, co powoduje, że jesteś coraz bardziej szczęśliwy. Wzmacniaj swoje poczucie szczęścia związane z Twoimi Celami i z Twoją drogą do nich.

MANACała moc pochodzi z wnętrza
Obdaruj się mocą, sposobem patrzenia na siebie i Rzeczywistość, w którym to, co robisz i to, co dzieje się wokół ciebie, ma sens i przybliża Cię do celu.

PONOSkuteczność jest miarą prawdy.
Jeśli twoje działania nie przynoszą rezultatów – zmień je. Pozwól sobie na elastyczność w tworzeniu wewnętrznych i zewnętrznych snów. Pamiętaj, że w niektórych kwestiach szansa jedna na bilion trafia się w dziewięciu przypadkach na dziesięć (Terry Pratchett) ;-)
Oczekuj pozytywnych efektów swoich działań.

Piotr Jaczewski

szkolahuny.pl