Huna i pokój na świecie – Jim Fallon

Niektóre sytuacje, które występują na świecie i w różnych poszczególnych krajach, mają ogromny negatywny wydźwięk polityczny.
Pamiętaj, świat jest taki jaki myślisz, że jest i że jesteś częścią tej ziemskiej rzeczywistości, która jest z kolei częścią wielowymiarowej rzeczywistości. Aby przenieść się z tej negatywnej części rzeczywistości i znaleźć pokój, musimy znaleźć głęboko w nas samych ducha Aloha, ponieważ siła pochodzi z wnętrza.


Z błogosławieństw Aloha może wypłynąć tylko Aloha. Nie szukaj zemsty za wszystkich ludzi, którzy zostali zabici, ale błogosław ich; a kiedy ich błogosławisz, błogosławisz również ludzi, którzy ich zabili. Zamiast próbować korygować wady innych, powinniśmy próbować wpłynąć na nich tak, aby zauważyli harmonię i połączyli się z nami głęboko i usunęli wszystkie swoje negatywne siły.

Świat staje się szalony ponieważ niektórzy ludzie lub organizacje są chciwe i mają własne interesy. Historia naucza, że te siły tylko uwieczniają ten światowy krąg przemocy i nienawiści. Najpierw powstrzymaj ten cykl w sobie i pozwól go wyleczyć w swoim sercu Aloha.
Zrozum prawo Karmy. Nie jest to prawo odpłaty. Świat nie jest zły na nas. To źli jesteśmy my, poprzez nasze akcje, mądre lub nie, z wolnej woli, które powodują konsekwencje tych akcji, na dobre lub na złe. Karma nie jest spowodowana przez wszechświat, ale jest i może być spowodowana przez ludzi. Pewien wielki mistrz powiedział kiedyś: „cokolwiek robicie innym, bardziej robicie to sobie tu i teraz”.

Celem ścieżki Hawajskiego Poszukiwacza Przygód jest śnienie o życiu bez ingerencji w inny sen lub kosztem innego snu. Użyj Błogosławieństw z „Różowej Książeczki Aloha” Dr Kinga. Oto przykład:
„Błogosławię i harmonizuję środowisko, Duchy Aumakua, ludzi, elementy ognia, wiatru, kamieni, wody, roślin, zwierząt i ludzi. Błogosławię wszystkich w bólu, którzy działają z chciwych pobudek i z własnego interesu. Niech będą uzdrowieni, niech wszystkie relacje i umowy zostaną zharmonizowane i niech pokój, harmonia i uzdrawianie zostaną przywrócone wraz z moja dusza i duszami innych”.

A teraz Technika:

Następujący proces wykorzystuje procesy pikopiko i światło miłości (z książki Dr Kinga Szaman miejski).
Wyobraź sobie, że wchodzisz w swoje ciało duchowe i że zaczynasz wznosić się w górę w kierunku nieba. Gdy to robisz, widzisz twój dom, twoje miasto, twoje państwo, wszystko coraz bardziej zmniejszające się, im bardziej się wznosisz. Jesteś tak wysoko, że widzisz Ziemię coraz mniejszą, aż tak małą, że może się zmieścić pomiędzy twoimi dłońmi.

Następnie:
weź wdech z uwaga skierowana na wszystkie energie pokoju, harmonii i uzdrowienia powyżej ciebie. Spójrz na to jak na wielokolorowe tęczowe światło. Użyj tego samego koloru w dalszym procesie. Teraz zrób wydech z całą tą energią, na poziomie pępka.
Weź wdech z uwagą skierowaną na wszystkie energie pokoju, harmonii i uzdrowienia poniżej ciebie. Zrób wydech z całą tą energią, na poziomie pępka.
Weź wdech z uwagą skierowaną na wszystkie energie pokoju, harmonii i uzdrowienia dookoła ciebie. Zrób wydech z całą tą energią, na poziomie pępka.
Weź wdech z uwagą skierowaną na twój pępek, na wszystkie energie na twoim pępku. Zrób wydech widząc zebraną energię przesuwającą się z twojego pępka, przez ramiona, do twoich rąk i otocz Ziemię tą wielokolorową tęczową świetlaną energią.

Jim Fallon
Tekst pochodzi ze strony www.huna.org
Tłumaczenie – Kasia Marszalec