Dynamind i leki – Jim Fallon

Możliwości Techniki Dynamind opracowanej przez dr Serge Kahili Kinga wydają się wykraczać daleko poza zwykłe wnioski o uzdrowieniu fizycznym i emocjonalnym. W tym artykule znajduje się kilka sposobów, aby wykorzystać ją do zwiększenia skuteczności przepisanych leków.


Po pierwsze, chciałbym powiedzieć, jak kiedyś zastosowałem to na mojej żonie. Dwie dolegliwości jakie miała to zaćma i problemy tarczycy. Lekarze planowali operować obie.

Po zastosowaniu Dynamind zaćma została zmniejszona do poziomu, gdzie operacja nie była potrzebna, a Lekarze powiedzieli, że dolegliwość może zostać wyleczona za pomocą soczewek korekcyjnych.

Drugą dolegliwością była choroba „Grave’a”, choroba tarczycy. Pojawiły się efekty uboczne stosowania lekarstw, takie jak wypadanie włosów. Po wizycie u lekarza i wykonaniu badania krwi, leki i Dynamind wywołały cofnięcie tej choroby na dwa lata. Skutki uboczne zostały wyeliminowane za pomocą Dynamind jako techniki zwiększającej skuteczność przepisanych leków. Lekarze nadal chcieli, aby piła ona radioaktywne leki, które „zabijają” tarczycę, mimo że wyniki badania krwi były normalne. Pokazałem doktorowi jak technika Dynamind mogłaby zostać zastosowana do wzmocnienia lekarstw i jak zastosowanie techniki zmieniło jej plan ciała tak, aby tarczyca, mogła normalnie funkcjonować. Zgodził się, aby nadal zażywała leki i nie wykonywać operacji. Jak na razie, potrzebuje ona jeszcze mniej leków i tarczyca pozostaje w normie.

Lekarze przepisują leki. Dobrze. Pozwól im oddziaływać na swoje problemy z zewnątrz do środka. Zastosuj Dynamind, aby pomoc lekarzowi zwiększyć leki od wewnątrz na zewnątrz.

Proces

Po pierwsze, musisz znać podstawy techniki Dynamind. Tekst książeczki „Help Yourself With Dynamind” można znaleźć w języku angielskim na
http://www.alohainternational.org/html/booklets.html
wraz z linkami do tłumaczeń w różnych językach.
Książka dr Kinga o Dynamind, „Healing for The Millions”, jest pełna szczegółów i studiów przypadków, a można ją znaleźć na
http://www.huna.net/HBM/Books/millions.html.

Aby zastosować Technikę Dynamind do zwiększenia skuteczności leku, należy trzymać opakowanie w obu rękach zamiast najpierw opukiwać. Następnie musisz złożyć Oświadczenie Mocy (patrz poniżej). Po tym zażywasz lek i wyobrażasz sobie, że lekarstwo działa i wywołuje pozytywne korzyści jakie chcesz. Wreszcie, stosujesz opukiwanie i oddech pikopiko.

Można to również robić, aby zmniejszyć lub wyeliminować skutki uboczne. Warto wiedzieć, po laikowemu, jak lek działa i włączyć to jako obraz wzmacniający działanie lekarstwa. Na przykład, jeśli ktoś zażywa diuretyk, niech użyje obrazów spłukania lub osuszania wody z ciała.

Oświadczenia Mocy w Technice Dynamind dla zwiększenia działania leków:

Te oświadczenia, przypominają afirmacje, które są przeznaczone do tworzenia lub wzmocnienia pozytywnego zachowania, w tym przypadku pozytywnego efektu leku, a nie w celu rozwiązania problemu.

Przykłady:
„To lekarstwo wie, jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu, tak ono wie, a moje ciało zaczyna robić to teraz!”
albo
„To lekarstwo ma moc (podać działanie leku), w doskonałej harmonii ze mną. Niech to się stanie, zrób to!”

Więcej konkretnych przykładów:

Zaćma
Jeśli stosujesz krople do oczu, aby wyleczyć zaćmę, naładuj butelkę kropli do oczu oświadczeniem mocy takim jak „Lek ten ma moc relaksowania moich oczu a mój wzrok jest ze mną w doskonałej harmonii”, widząc zmniejszającą się zaćmę i przejrzysty wzrok.

Tarczyca
„To lekarstwo ma taką moc, aby umożliwić mojej tarczycy wytworzenie prawidłowych ilości hormonu tarczycy w doskonałej harmonii ze mną.

Ból
„To lekarstwo daje mi siłę wywołania kojącego uczucia, które teraz przenika moje ciało jedną część na raz, co powoduje, że moje mięśnie się relaksują i czują się normalnie i w doskonałej harmonii ze mną.”

Artretyzm
Lek ten ma moc uzdrawiającą wysyłania środków odżywczych do chrząstek na końcach moich kości, które obecnie stają się gładsze i zdrowsze w doskonałej harmonii ze mną.

Wysokie ciśnienie krwi
„To lekarstwo ma moc i zdolność pomocy w kontrolowaniu mojego ciśnienia krwi w doskonałej harmonii ze mną.”
„To lekarstwo ma moc normalizacji ciśnienia krwi w ścianach naczyń krwionośnych w doskonałej harmonii ze mną.”

Chrapanie
„Ten lek ma moc, aby uspokoić moje gardło i otworzyć moje zatoki, otwierając moje drogi oddechowe w doskonałej harmonii ze mną.”

Depresja
„To lekarstwo, ma moc regulowania mojego nastroju, aby czuć sie pewnym siebie, spokojnym i optymistycznym w doskonałej harmonii ze mną.”

Jeśli zastosujesz te informacje, prosimy wysłać wyniki do serge@huna.org

Tekst pochodzi ze strony www.huna.org
Tłumaczenie: Kasia Marszalec

——-

Na naszej stronie znajdziecie również tłumaczenie techniki wg autora, czyli oryginalną recepturę Serge Kahili Kinga:
Technika DYNAMIND