W letnim ogrodzie

wogrodzie

Jest tylko jedno lekarstwo na duże kłopoty – małe radości.
Karl Heinrich Waggerl

 

dedykacja dla www.migrod.pl

www.migrod.pl

Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym wykonawstwem systemów nawodnieniowych we wszystkich terenach zieleni: od rabat, małych ogródków poprzez szklarnie i boiska. Nawadniamy każdy skrawek zieleni. Wąska specjalizacja techniczna zapewnia usługi na wyjątkowej jakości. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy dzięki któremu możemy fachowo wykonywać swoją pracę.
Nasi pracownicy tworzą samodzielny, przedsiębiorczy i dobrze wyszkolony zespół fachowców. W wykonywanych instalacjach wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz sprzęt wiodących marek na świecie. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu – zarówno swoim jak i producentów sprzętu, który wykorzystujemy do systemów.

W naszych projektach rozwiązywaliśmy dużo problemów związanych z jakością i źródłem wody, pompami, rozmieszczeniem urządzeń zraszających adekwatnie do wymagań projektu i ogrodu.

Wykonujemy nawadnianie w istniejących ogrodach, zachowując również stan ogrodu w dobrej kondycji dzięki specjalnej metodzie rozmieszczania rur trawnikowych. Nasze usługi posiadają dokumentacje powykonawczą – w tym także schemat systemu, jak również dla bezpieczeństwa oznaczenie rur.

W letnim ogrodzie” ma jeden komentarz:

Dodaj komentarz