Lubi wiewiórki bardzo

Życie jest zbyt krótkie, by miało być mierne.
Benjamin Disraeli

 

dedykacja dla www.wawa-tech.com.pl

W dobie ograniczonej dostępności elementów elektronicznych na rynkach polskim i europejskim, coraz więcej przedsiębiorstw napotyka wyzwania związane z zapewnieniem ciągłości swojej produkcji. Przerywane łańcuchy dostaw podzespołów, takich jak mikroprocesory i układy scalone, powodują przestoje i wynikające z tego straty finansowe dla firm borykających się z problemem ich zdobycia.

Aby rozwiązać Państwa kwestie, chętnie zaproponujemy współpracę w obszarze wsparcia i outsourcingu zakupu niezbędnych elementów elektronicznych, aby utrzymać ciągłość produkcji w Państwa przedsiębiorstwie oraz w dłuższej perspektywie pełnić rolę doświadczonego dostawcy.

Długoletnie doświadczenie w poszukiwaniu i imporcie tego rodzaju produktów pozwoli zredukować koszty prowadzonej przez Państwa produkcji oraz zagwarantuje pełną dywersyfikację źródeł dostaw. Współpracujemy z producentami i dostawcami z różnych krajów, takich jak USA, Chiny, Tajlandia czy Wielka Brytania.

Oferujemy:

Nasza główna specjalizacja to import układów scalonych i mikroprocesorów, które są trudno dostępne na rynku krajowym u głównych dostawców, ale nie ograniczamy się jedynie do tych grup produktów. Dla naszych klientów realizujemy również inne zamówienia, takie jak gotowe układy zasilania (zasilacze impulsowe, przetwornice DC/DC, regulatory napięcia, gniazdka zasilania).

Oferujemy także różne czujniki pomiarowe, które są wykonywane na indywidualne zamówienie. Przykładowe realizacje to: czujniki magnetyczne poziomu cieczy, czujniki temperatury analogowe (PT100, PT500, PT1000) i cyfrowe (DS18B20), czujniki zanieczyszczenia wody TDS, sondy pH, sondy do pomiaru konduktywności i zasolenia, pompy perystaltyczne, silniki itp. Wszystkie elementy są wykonywane zgodnie z wymaganiami klienta (specyfikacją i dokumentacją techniczną) pod względem parametrów technicznych, długości i kolorów przewodów, średnicy przekrojów żył, złączy oraz osłony czujnika (metalowej, plastikowej, ceramicznej, szklanej). Realizacja tego typu zleceń ma indywidualny charakter.

Dodaj komentarz