Strefadonic.pl

Żyć – to myśleć.
Cyceron

dedykacja dla strefadonic.pl

Donice z aluminium

Najnowsze trendy w kategorii wyposażenia wnętrz i ogrodów, oraz wysokiej jakości materiały z których wykonano donice w przystępnej cenie to oferta sklepu internetowego Strefadonic.pl. Na naszej stronie znajdziecie Państwo artykuły wystroju wnętrz w wielu kategoriach, między innymi dom i ogród, kolekcje na taras i do salonu, kolekcje na skwery miejskie, kolekcje do biura i firmy. W ofercie mamy donice z laminatu, donice z aluminium, donice z cortenu, donice z polietylenu, donice z inoxu, wkłady uprawy roślin, akcesoria wystroju ogrodu, fontanny podświetlane nowoczesne, kominki ogrodowe z grillem, stoliki kawowe ze stali nierdzewnej i blatem szklanym i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą na stronie strefa donic.pl- online,  zachęcamy do zakupów.

Przeznaczenie donic ogrodowych aluminiowych:

 • Donice wąskie symetryczne
 • Donice wysokie klasyczne
 • Donica trapezowe foremne
 • Donice wielkie okrągłe
 • Donice obszerne skwerowe
 • Donice loftowe na stelażu

Długoletnia działalność firmy i zmieniające się trendy pozwoliły na wypracowanie nowych technologii i wdrożenie do produkcji nowatorskich materiałów z których wykonane są donice:

 • Laminat poliestrowo szklany – włókno szklane, niesamowicie odporne na zmienne warunki pogodowe i promieniowanie UV. Materiał z którego buduje się jachty morskie, które jak wiemy muszą przetrwać bardzo trudne warunki.
 • Aluminium – materiał zdecydowanie lżejszy od stali, co ułatwia przemieszczanie donic. Pokryty farbą nakładaną metodą proszkową jest odporny na trudne warunki pogodowe. Nowością w sklepie są donice na stelażu stalowym z osłonką wykonaną z aluminium.
 • Corten – nowoczesna stal na powierzchni której pod działaniem warunków pogodowych jak deszcz wytwarza się rdzawa powłoka ochronna zabezpieczając blachę przed głębokim utlenianiem, co ją chroni i zabezpiecza. Kolor rdzawo brązowy doskonale komponuje się z zieloną roślinnością i potrafi w czasie zaskakiwać zmieniając odcień brązu każdego dnia.
 • Inox – stal nierdzewna tz. chromonikiel odporny nawet na działanie kwasów, a szczotkowany lub polerowany znakomicie nadaje się jako materiał do produkcji donic. Połyskująca w słońcu stal cieszy oczy i nie wymaga żadnej pielęgnacji.
 • Polietylen PE – w nowym wydaniu, to nie ten sam materiał, wcześniej znany pod nazwą plastik. Nowatorska technologia pozwala na produkcję donic geometrycznych o zróżnicowanych kształtach i w szerokiej kolorystyce.

W ofercie sklepu szeroka gama donic o zróżnicowanych kształtach i dowolnie wybranych kolorach w oparciu o paletę RAL. Możliwa realizacja donic na zamówienie w oparciu o autorski projekt klienta. Firma świadczy również usługi aranżacji donic i nie tylko w lokalizacji klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

 

Dane kontaktowe:

Strona www: donice aluminiowe

Telefon: +48 691 991 703

E-mail: biuro@strefadonic.pl

Adres: Stary Toruń, Jaśminowa 19; 87-134 Zławieś Wielka

Strefadonic.pl” ma jeden komentarz:

Dodaj komentarz