Zalotne spojrzenie

kaptur
Myśl ma wartość dla tego, kto wprowadza ją w świat.
Ralph Waldo Emerson

dedykacja dla przewodnikporzymie.com.pl

przewodnikporzymie.com.pl

Przybyłam do Rzymu w 1976 roku i zaraz po ukończeniu studiów zdałam egzaminy na licencjonowanego przewodnika po Rzymie i jego okolicach. Jestem przewodnikiem autoryzowanym, który należy do Zrzeszenia przewodników w Rzymie. Kilka lat później zdałam również dodatkowe egzaminy umożliwiające oprowadzanie po Ogrodach i Pałacach watykańskich.

Oprowadzam w języku polskim, włoskim i angielskim turystyczne grupy, pielgrzymki, grupy specjalne, turystów indywidualnych oraz rodziny. Zapewniam pomoc w zorganizowaniu waszego pobytu w Rzymie i poza nim. Tworzę indywidualne programy zwiedzania. Pomagam w osiągnięciu dobrego noclegu, nie tylko w Rzymie. Zapewniam rezerwację biletów do muzeów.

Jeden z najsłynniejszych stylistów mody włoskiej mediolańczyk Giorgio Armani powiedział, że jeżeli pozostanie w Rzymie więcej niż 3 dni to już nigdy stąd nie wyjedzie. Rzym uracza nie tylko turystów ale i Rzymianie kochają swoje miasto na wskroś i recytują że jedno życie nie wystarczy żeby poznać to miasto… Zresztą i ja pokochałam to miasto od zaraz kiedy przybyłam tutaj w 1976 roku i do dnia dzisiejszego jestem zafascynowana jego urokiem i historią.

Odkrywam codziennie z pasją to miasto i chciałabym również państwa zachęcić do wspólnego zwiedzania. 1025 milionów turystów rocznie odwiedza Rzym… Ci którzy przyjeżdżają po raz pierwszy zaraz planują powrót bo czują niedosyt. CI którzy odwiedzają Rzym co roku – za każdym razem odkrywają coś nowego. Ci którzy wpadają tylko na weekend żeby pooddychać atmosferą urokliwych uliczek i uraczać się witrynami wielkich stylistów. Moim zadaniem jest zaspokoić państwa zainteresowania, zaplanować wasz czas pobytu i w zależności od upodobań przybliżyć historię tego pięknego miasta. 05

Dodaj komentarz