Zacne krzesło

baba3

Ten jest stary, kto nie może się już śmiać i tańczyć.
Selma Lagerlof

dedykacja dla gabinet-kosmetyczny-naklo.pl

gabinet-kosmetyczny-naklo.pl

Salonik to gabinet z klimatem, w którym panuje miła i intymna atmosfera. W Saloniku Państwa zdrowie jest bezpieczne, do pracy stosowane są materiały jednorazowego użytku a narzędzie sterylizowane są w wysokiej klasy autoklawie. Gabinet proponuje szeroką ofertę, zarówno pod względem ilości zabiegów, jak i możliwości cenowych, mając na celu zadowolenie nawet najbardziej wymagających gości. Aby podnosić kwalifikacje i umiejętności personel uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach tematycznych, seminariach i targach branży kosmetycznej.

Polecamy zabiegi do pielęgnacji ciała:

– OPALANIE NATRYSKOWE FakeBake
Idealna opalenizna natryskowa Ten rewolucyjny zabieg to bezpieczna i niewymagająca promieni słonecznych opalenizna, która do rozwinięcia się potrzebuje zaledwie minut. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych ludzi oczekujących natychmiastowych efektów w niebywale krótkim czasie dla których ważny jest zdrowy wygląd skóry przez cały rok.

– ZABIEG MALINOWY
Wyszczuplająco-detoksykujący. Zabieg dla osób ze zmianami cellulitowymi ,skórą pozbawioną jędrności , przesuszoną.

– ZABIEG ALOESOWY
Zabieg przeznaczony dla skór o nierównomiernym kolorycie po nadmiernym opalaniu. Dla skóry szorstkiej zaczerwienionej z objawami fotostarzenia. Łagodząco-nawilżający(SPA)

– ZABIEG CYNAMONOWY BODY WRAPPING
Zabieg przeznaczony dla osób ze zmianami cellulitowymi, rozstępami oraz z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wyszczuplający, redukujący cellulit

Dodaj komentarz