Uśmiech w chuście

angelina2

Hojność polega nie tyle na tym, aby dawać dużo, lecz na tym, aby dawać w odpowiedniej chwili.
Jean De La Bruyere

dedykacja dla www.swetry.biz

www.swetry.biz

Zajmujemy się produkcją wyrobów dziewiarskich. Posiadamy duże doświadczenie, zakład powstał w 1985 roku. Już od samego początku specjalizacją są swetry. Nasze wyroby są znane i cenione tak w kraju, jak również za granicą. Wyróżnia je nowoczesne wzornictwo i ciekawa kolorystyka.

Najnowsze zaplecze produkcyjne oraz stosowanie wysokogatunkowych przędz zapewnia wyroby unikalnej marki. Każdorazowo staramy się aby prezentowana oferta dostosowana była do aktualnie obowiązujących trendów w branży odzieżowej. W asortymencie zakładu znajdują się wyroby: swetry męskie, swetry damskie, dziecinne; swetry dla policji, ochroniarzy, straży, leśników; spódnice i sukienki; swetry i kamizelki szkolne; swetry i peleryny komunijne.

Zajmujemy się również produkowaniem pod zamówienie według wzorów dostarczonych przez zamawiającego. Surowce, z których produkujemy nasze produkty to: bawełna, wełna, akryl, lycra i inne, w zależności od potrzeby zamawiającego. Produkty sprzedajemy także na eksport, najczęściej do sąsiadów za zachodnią granicą. Oferujemy bardzo dobrej jakości wyroby po atrakcyjnych cenach. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen.

Dodaj komentarz