Ssak

baba40

Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą.
Alighieri Dante

dedykacja dla meblenawymiarbydgoszcz.pl

meblenawymiarbydgoszcz.pl

Zagadnieniami stolarki interesuję się od czasów szkoły. Poznałem ten fach bardzo dobrze zaliczając poszczególne stopnie edukacji zarówno w kraju jak i za granicą poznając również angielskie techniki i standardy. Ponad dwadzieścia dwa lata przepracowałem w stolarniach na etacie wykwalifikowanego specjalisty. W 2013 roku dysponując ogromnym już bagażem doświadczenia oraz nieustającą pasją do konstruowania i wdrażania własnych innowacji w tworzeniu wszelkiego rodzaju mebli, otworzyłem własną działalność gospodarczą.

W ofercie polecam zabudowy wnęk z systemami drzwi przesuwanych, uchylnych i łamanych, nowoczesne komody z szufladami z automatycznym domykiem, meble do kuchni nowoczesne i stylowe, meble do sypialni i do salonu, meble sklepowe, recepcje do hoteli, do firm produkcyjnych, do gabinetów fryzjerskich oraz inne usługi, wycinanie łuków, skosów i oklejanie wykończeniowe wąskich płaszczyzn obrzeżem ABS i HPL.

Najgorsze co może Was u mnie spotkać, to poprawne wymówienie nazwy mojej firmy – ScrewFix ;-) Zapraszam serdecznie do przeglądania prac, które już wykonałem. W Galerii znajdziecie Państwo bogatą ofertę mebli na wymiar. Wasz mebel także może być tutaj umieszczony aby inni mogli go podziwiać i czerpać inspirację.

Dodaj komentarz