Czystość

baba22

Twoim problemem jest cynizm. Byłem taki sam. Cynizm nie pozwala nam przeprowadzić drastycznych zmian w naszym rozumieniu świata. Wymusza też na nas przeświadczenie, że zawsze mamy rację.
Carlos Castaneda

dedykacja dla www.smyk.bydgoszcz.pl

www.smyk.bydgoszcz.pl

Firma powstała w 1995 roku i od samego początku związana jest z dystrybucją artykułów dziecięcych. Od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż w punktach sprzedaży detalicznej. Aktualnie nasi klienci mogą dokonać zakupów w sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy, przy ul. Nowotoruńskiej 12.

Od samego początku naszą misją i celem była jak najlepsza obsługa klienta. Od początku istnienia specjalizujemy się w kompleksowych wyprawkach niemowlęcych – prowadzimy klienta „za rękę” przez ten trudny proces kompletowania niezbędnych akcesoriów.

W naszym sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy posiadamy szeroki wybór wszelkiego rodzaju artykułów dziecięcych, łączymy w sobie zalety hurtowni (atesty, niskie ceny, szeroki wybór towaru) oraz sklepu, gdzie każdemu kupującemu poświęcamy maximum uwagi.

W naszej ofercie znajdują się między innymi wózki dziecięce wielofunkcyjne, wózki dziecięce spacerowe, wózki bliźniacze, akcesoria do wózków dziecięcych, foteliki samochodowe, meble dziecięce (w tym całe zestawy mebli do urządzenia pokoju), akcesoria do pielęgnacji, karmienia i higieny.
Dzięki dużej powierzchni sklepu – prawie 1000 m2 – oferujemy bogaty wybór produktów dostępnych w jednym miejscu.

Dodaj komentarz