Piękno starości

babcia2

Miłość żyje miłością, nie przysługami i dobrodziejstwem.
Selma Lagerlof

dedykacja dla www.dezynfekcja.info.pl

www.dezynfekcja.info.pl

Firma wykonuje tanio i solidnie szereg usług odnośnie odszczurzania, odrobaczania, dezynfekcji pomieszczeń i wody oraz fumigacji w magazynach rolnych. Jesteśmy najstarszym zakładem dezynfekcyjnym w Bydgoszczy i okolicach. Usługi robimy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody zarówno fizyczne jak i chemiczne. Zajmujemy się także sprzedażą środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych.

Gwarantujemy pełną skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników – robactwa, os, gryzoni. Zwalczamy szkodniki sanitarne jak również magazynowe. Wykorzystywane preparaty są najwyższej jakości, które posiadają zezwolenia Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Zwalczamy gryzonie w pomieszczeniach mieszkalnych, w zakładach przemysłowych różnych branż, w pomieszczeniach magazynowych.

Cena wykonanej usługi zależna jest od jakości oraz ilości zużytego środka. Dla stałych odbiorców udzielamy korzystnych promocji oraz rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prócz tego prowadzimy również sprzedaż wielu różnych środków deratyzacyjnych oraz dezynfekcyjnych dla nabywców indywidualnych.

Dodaj komentarz