Rozwiązywanie problemów przez łączenie Feng Shui z … – Jim Fallon

Rozwiązywanie problemów przez łączenie Feng Shui z Dynamind, Uzdrawiającymi Kształtami i innymi technikami Huny – Jim Fallon


Feng Shui jest chińską sztuką postrzegania i zmiany wzorców w środowisku. Dynamind jest techniką uwalniania napięcia i przekierowywania umysłu. Uzdrawiające kształty to figury geometryczne mogące być zastosowane mentalnie i fizycznie dla wielu rodzajów uzdrawiania. Ten artykuł pokazuje sposób na połączenie Feng Shui z tymi i innym bazującymi na Hunie technikami do rozwiązania jakiegokolwiek problemu z którym chcesz pracować.
Jeśli chcesz uczyć się tradycyjnego Feng Shui i odkryć jak użyć kompasu do określenia co jest w różnych rogach obszaru, co robić z remediami takimi jak lustra, czy sprzątanie bałaganu, to ok, ale nie jest to konieczne tutaj ponieważ zamierzamy użyć bardziej intuicyjnego podejścia.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wybór przestrzeni do pracy. To może być pokój w twoim domu, albo dobrze określona przestrzeń zewnętrzna. Drugą rzeczą jest zgromadzenie dziesięciu do dwudziestu obiektów i umieszczenie ich w tej przestrzeni (możesz również pracować z obiektami tam się znajdującymi). Rodzaj obiektów nie ma znaczenia – kamienie, monety, różne drobiazgi sprzęt domowy, meble, wszystkie mogą być.

Zamierzasz użyć ich tworząc wzorzec przez ich przemieszczanie ze specjalną intencją w umyśle. To jest proces Feng Shui. Kształt wzorca nie ma znaczenia. Twoja intencja I owszem, gdy przestawiasz i umieszczasz obiekty dookoła. Twoja intencja jest czymś kształtującym wzorzec który tworzysz, a twoje uczucie o wzorcu jest informacją zwrotną. Nie ma stałych zasad. Twoja intuicja prowadzi proces a intuicyjne odczucie mówi kiedy aranżacja jest skończona.
Zanim zaczniesz proces Feng Shui, zdecyduj po co robisz Feng Shui. Czego chcesz? Zmiany nastawienia, uzdrowienia, zwiększenia efektywności Huny? Gdy zdecydujesz można rozpocząć proces.

Używanie Dynamind z Feng Shui
A oto gdzie można połączyć Dynamind z Feng Shui. Polecam zapoznanie się z Techniką Dynamind przed kontynuowaniem.
Stwierdzenia mocy Dynamind są szczególnie użyteczne w łączeniu ze zmianą wzorców Feng Shui.
Np. „Mam moc by przemawiać do ludzi bez nerwowości, tak, mam ją, Niech się tak stanie, niech tak będzie” Zacznij przestawiać rzeczy, powiedzmy w kuchni z tą intencją.
„Moje ciało wie, jak się pozbyć nadmiaru tłuszczu i moje ciało zaczyna robić to teraz!”
„Daj mi symbol, który pozwoli_______”
I ustaw obiekty by odpowiadały otrzymanemu symbolowi lub stwierdzeniu mocy.
Stwierdzenia z Toneru Dynamind są również bardzo dobre w tym celu. Po prostu przestawiaj obiekty z Tonerem w umyśle.

Używanie koncentracji na pępku z Feng Shui.
Innym sposobem by dokonać procesu, prostym lecz bardzo efektywnym jest mentalne umieszczenie intencji w pępku gdy przestawiasz obiekty. Możesz również robić to przy sprzątaniu pokoju czy wycieraniu kurzu. Jak przestawiasz rzeczy i jak je rozmieszczasz nie ma znaczenia. To co naprawdę się liczy to twoja intencja. To główny wyznacznik. Możesz mieć intencję bycia kreatywnym, zarabiania pieniędzy, spotkania nowej osoby etc. Jakakolwiek ona jest, przestawiasz obiekty dookoła utrzymując ją w umyśle. To jest naprawde wszystko do zrobienia.

Używanie Uzdrawiających Kształtów z Feng Shui.
Możesz również aranżować rzeczy w archetypowe wzory, powiedzmy okrąg, kwadrat, trójkąt. To nie ma znaczenia. Używanie idei Uzdrawiających kształtów Serg’a Kahili Kinga działa świetnie. A oto podstawa: Ustaw coś w przestrzeni..
W okręgu, aby – Uzdrowić!
W trójkącie, aby – Powiększyć!
W kwadracie, aby – Wzmocnić!
W X aby, zaSTOPować!

Używanie Kahi z Feng Shui.

Kahi jest hawajskim rodzajem masażu skóry, ale może być zastosowane do wielu innych spraw. By znaleźć pełen opis kahi przeczytaj ostatni rozdział Natychmiastowego Uzdrawiania Sergea Kahili Kinga. Tu tylko wspomnę o jednym aspekcie.
Trzymaj jedną rękę z palcami ku górze, podczas gdy na wdechu myślisz jak odbierasz, jak czujesz bieżącą sytuację (np. sytuację finansową). Wtedy ustaw drugą dłoń z palcami rozszerzonymi nad obiektami myśląc przy wydechu„jak to będę odczuwał, jak to będzie czuć, że ta sytuacja się zmieniła? I ustawiając wzorzec, jeden obiekt na raz.

Szamani mają swoje święte przedmioty w ich “medicine bag” „worki leków”. Usuwają obiekty z „medicine bag” i ustawiają je w sposób w jaki chcą by odzwierciedlał je wszechświat. Feng Shui jest o tworzeniu „harmonijnego przepływu energiii” przez przestawianie przedmiotów.
Energia podążą za uwagą i umiejscowieniem intencji. To intencja kieruje tworzeniem właściwego wzorca. Intencją będzie, że ten wzorzec Feng Shui, który tworzysz – stwarza twoją intencje. Również utrzymuj w umyśle zasadę kwantowego splątania.
Intencja daje moc wszystkiemu co robisz, nawet poprzez słowa, ponieważ intencja pochodzi z myśli, która wraca do wszechświata. Określanie intencji wysyła sygnał do polepszania spraw w sposób jaki pragniesz.

Stąd Feng Shui pozostaje w zgodzie z zasadami Huny, które służą dopuszczeniu innych możliwości poprzez manipulacje kwantowym polem możliwości (symbolicznie przemieszczasz przedmioty jako reprezentacje fragmentów pola).

Dla przypomnienia, umysł zarządza intencjami wpływając na zewnętrzne otoczenie by przyciągnąć dobre “energie” czy to chodzi o pomyślność, czy o sytuacje życiową.

Artykuł pochodzi ze strony huna.org.
Z angielskiego przetłumaczył Piotr Jaczewski