Wakacyjne zadowolenie

ania

Niebezpieczeństwo naśladownictwa grozi tylko tym, którzy są podatni na tresurę.
Klaudiusz Debussy

dedykacja dla blaskusmiechu.pl

blaskusmiechu.pl

Gabinet dentystyczny prowadzony jest od wielu lat. Przez ten czas dążymy do zwiększania komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasza ekipa wciąż podnosi wiedzę poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość, że poszerzanie już zdobytej wiedzy jest wręcz nieodzowne do prawidłowej pracy z klientem, wykorzystywania ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii.

Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, sprzęt jak i materiały. Nasz zespół tworzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od samego początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to cenny czas naszych klientów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przyjść do gabinetu dziesięć minut wcześniej przed planowanymi odwiedzinami. Klientów przybywających do nas po raz pierwszy prosimy o dostarczenie aktualnego zdjęcia przeglądowego buzi – w razie potrzeby służymy informacją gdzie tego rodzaju zdjęcia można na poczekaniu zrobić.

Wszystkim bojącym się pacjentom polecamy nowoczesną metodę bezbolesnego leczenia zębów ICON. Ta delikatna metoda leczenia oszczędza zdrowe twarde tkanki zęba, które w aktualnie stosowanej metodzie leczenia uległyby zniszczeniu wiertłem dentystycznym.
A teraz, jak to działa: szybko i prosto podczas jednej wizyty!
Leczona powierzchnia zęba jest delikatnie i bezboleśnie wytrawiana. Ubytek próchnicowy jest wypełniany i zamykany specjalną żywicą Icon

Dodaj komentarz