Głęboka malinka

Życie jest niekończącym się polem, kiedy patrzy się na nie z początku; a zaledwie na dwie piędzi długie, gdy patrzy się na nie pod koniec.
Adalbert Stifter


dedykacja dla achmoda.pl

Prowadzimy sieć butików odzieżowych w Bydgoszczy i w Świeciu, a tutaj w sklepie internetowym znajdziesz małą część asortymentu. Ufam, że prezentowana oferta umożliwi Tobie wybranie czegoś pięknego, unikalnego i wygodnego.

Sklepy stacjonarne prowadzimy ponad 20 lat. Ubierają się w nich już pokolenia naszych klientek. Matki wracają z córkami i babcie w wnuczkami. Ubieramy panie w różnym wieku i rozmiarze.

Współpracujemy z wybranymi przez te lata firmami z Turcji, Włoch i oczywiście z Polski. Specjalizujemy się w sprzedaży odzieży na co dzień oraz na wyjątkowe okazje. Do naszych butików wybieramy modne i wygodne kroje w dobrej jakości. Stawiamy na jakość w rozsądnej cenie.

T-shirt sklep Bydgoszcz

Fakt, że klientki do nas wracają świadczy o dobrym asortymencie, dobrych cenach i oczywiście dobrej obsłudze. To wszystko wypracowaliśmy przez te długie lata, aczkolwiek odzież to moja pasja.
Zainteresowanie krawiectwem zostało mi wpojone przez ukochaną babcię. Pierwsze kroki stawiałam z maszyną Singer. Później technikum odzieżowe nauczyło mnie rozpoznawać jakość tkanin, wybierać odpowiednie kroje i rozpoznawać jakość wykonania.

Po szkole otworzyłam pierwszy butik. Teraz mamy ich 4. To wciąż mała rodzinna firma, ale z doświadczeniem i pasją!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *