Huna - Uzdrawianie, Ezoteryka
Kiedy spytano wielkiego pianistę Artura Schnabla, jak można zostać tak świetnym muzykiem tak mało ćwicząc, odpowiedział: "Ćwiczę w wyobraźni".
-- Ron Holland "Siła żywego słowa w biznesie"

Forum  ::  Inne tematy  ::  Ogłoszenia  :: Ho'oponopono Morrnah Simeony Kraków 13-14 marzec 2010

poprzedni temat Drukuj temat do nowego tematu

Do dołu

Ho'oponopono Morrnah Simeony Kraków 13-14 marzec 2010

wai Wysłany: 26.01.2010r. o 14:10


Zarejestrowany:
29 grudzień 2003r.

Postów: 103

Status: offline

ostatnia wizyta: 02.09.10
termin kolejnego kursu

Ho'oponopono Morrnah Simeony

Kraków 13-14 marzec 2010

Miejsce: hostel Brama, ul. Floriańska 55


szczegółowe informacje: http://www.manawa.com.pl/szkolenia-manawy/hoo-morn-sim/akt-term

Przesłanie Morrnah


Poprzez wieki człowiek interesował się pracą umysłu. Następował rozwój różnych teorii i prób wykorzystania tego bezmiernego źródła energii. Zastosowanie owych teorii i prób przyniosło wiele ciekawych doświadczeń i wyników, które sięgają ponad świat fizyczny. Poszukiwania bardziej skutecznego systemu wykorzystania możliwości umysłu są dalej prowadzone, tak przez specjalistów jak i przez laików.

Dawni Hawajczycy na swój sposób wielcy psychologowie i psychiatrzy stosowali psychiczno-duchową metodę w celu kontaktowania się i wykorzystania bezmiernej siły umysłu. Metodę tą nazywano Ho'oponopono.


Stosowali oni dynamiczne podejście do likwidowania negatywnych skutków postępowania w poprzednich oraz obecnym życiu, poprzez oczyszczanie duchowe, mentalne i fizyczne, poprzez proces skruchy, wybaczenia, przemiany. Ho'oponopono było nieodłączną częścią ich filozofii i sposobu życia. Proces ten przenikał każde włókno ich egzystencji, stosunków rodzinnych, postępowania, nauczania i wychowania dzieci, wartości społecznych, wzajemnych stosunków i odniesienia do natury i całego Kosmosu.

Jestem rodowitą Hawajką. W wieku trzech lat otrzymałam dar uzdrawiania. Na podstawie mojego doświadczenia uzdrowiciela, rozwinęłam i opracowałam efektywne, przy tym proste i łatwe zastosowanie Ho'oponopono, dla zbudowania mostu pomiędzy przeszłością i światem dzisiejszym.

Metoda ta była stosowana z sukcesem przez ludzi różnych kultur na całym świecie. Podstawowym pytaniem, które każdy sobie zadaje jest: Co się dzieje we mnie i powoduje, że doświadczam stresu? Celem tego procesu jest odkrycie wewnętrznego powodu stresu, by następnie go zlikwidować.

Czym jest Ho'oponopono? Jest to metoda naprawiania błędu i tworzenia równowagi.
Otwiera ona możliwość każdemu, kto jest zainteresowany, uzdrowienia wszystkich problematycznych sytuacji, stresujących związków, poprzez oczyszczenie, wyzwolenie, przemianę i zrozumienie związku pomiędzy człowiekiem i każdym atomem w każdej formie Stworzenia. Wszystko pozostaje uwolnione. Ta prezentacja jest moją drogą do podzielenia się z Wami skarbem i kluczem o wielkiej wartości, Samo-Identycznością, która pozwoli Wam otworzyć, uwolnić i zmienić niezrównoważone wibracje oraz częstotliwości wewnątrz i wokół Was bez tworzenia stresu i pozwoli Wam otworzyć drzwi do waszego własnego Wszechświata i umysłu, jak również do przeżycia szczęścia, miłości i wielu owocnych dni teraz a także w przyszłości.



O KA MALUHIA NO ME OE

Pokój z Tobą

Morrnah Nalamaku Simeona





Post edytowany przez: wai, 20-02-2010 - 23:24
Top wai wyślij PM Strona domowa
Google AdSense Wysłany: całkiem niedawno


Zarejestrowany:
31 January 2010r.


Status: online





Menu

Ostatnio na forum
¤ Świadome Śnienie
data: 02-09-2010 - 17:56
użytkownik: rafaela
¤ O pieniądzach i obawach..
data: 01-09-2010 - 19:18
użytkownik: Luna13
¤ Dlaczego mąż mnie bije
data: 01-09-2010 - 11:01
użytkownik: maxi
¤ Ebook: Doskonała sylwetka z EFT
data: 31-08-2010 - 22:15
użytkownik: Czarodziejka
¤ The Journey (Podróż) Brandon Bays
data: 31-08-2010 - 14:14
użytkownik: wzinka
¤ jestem wdzieczna/y za ....
data: 27-08-2010 - 11:48
użytkownik: Wiesia
¤ Związki
data: 27-08-2010 - 11:01
użytkownik: Eli

Ostatnie komentarze
» Prosiak ;)
Dodano: 02-08-2010
Autor: maxi
» Czarodziejko...
Dodano: 01-08-2010
Autor: maxi
» Mam pytanie:czy ta metoda emotrans działa na mężczyzn?
Dodano: 01-08-2010
Autor: Stefan00zero

Logowanie




 


» Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
» Zarejestruj się!

Kto jest online

Obecnie jest 5 gości online


Przyjaciele

Polecamy
Master Collection | apartamenty ogłoszenia | ogłoszenia psy koty konie | dentysta praga południe | Odzyskiwanie Danych | opony szczecin | sukienki | magazyny i hale Wrocław | prace licencjackie | Baseny

Prawa autorskie do artykułów publikowanych na tej stronie należą do ich twórców.
Huna - Tak wygląda świat jak na niego spoglądasz.