Uśmiech w chuście

angelina2

Hojność polega nie tyle na tym, aby dawać dużo, lecz na tym, aby dawać w odpowiedniej chwili.
Jean De La Bruyere

[accordion]
[toggle title=”dedykacja dla www.swetry.biz”]

www.swetry.biz

Zajmujemy się produkcją wyrobów dziewiarskich. Posiadamy duże doświadczenie, zakład powstał w 1985 roku. Już od samego początku specjalizacją są swetry. Nasze wyroby są znane i cenione tak w kraju, jak również za granicą. Wyróżnia je nowoczesne wzornictwo i ciekawa kolorystyka.

Najnowsze zaplecze produkcyjne oraz stosowanie wysokogatunkowych przędz zapewnia wyroby unikalnej marki. Każdorazowo staramy się aby prezentowana oferta dostosowana była do aktualnie obowiązujących trendów w branży odzieżowej. W asortymencie zakładu znajdują się wyroby: swetry męskie, swetry damskie, dziecinne; swetry dla policji, ochroniarzy, straży, leśników; spódnice i sukienki; swetry i kamizelki szkolne; swetry i peleryny komunijne.

Zajmujemy się również produkowaniem pod zamówienie według wzorów dostarczonych przez zamawiającego. Surowce, z których produkujemy nasze produkty to: bawełna, wełna, akryl, lycra i inne, w zależności od potrzeby zamawiającego. Produkty sprzedajemy także na eksport, najczęściej do sąsiadów za zachodnią granicą. Oferujemy bardzo dobrej jakości wyroby po atrakcyjnych cenach. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen.

[/toggle]
[/accordion]

Dodaj komentarz