Kłaniając się

baba73

Jedną z najbardziej skutecznych pokus zła jest wezwanie do walki.
Franz Kafka

dedykacja dla osprzetzeglarski.pl

osprzetzeglarski.pl

Jesteśmy obecni na rynku już od 1990 roku. Korzystając ze sklepu Yachtaman masz pewność, że trafisz na ludzi, którzy nie tylko prowadzą biznes, ale przede wszystkim są żeglarzami i miłośnikami sportów wodnych, czyli znają się na rzeczy!

Dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem, które jest niezbędne w celu dostarczenia naszym Klientom specjalnie dobranych produktów i usług. Jeżeli chodzi o osprzęt żeglarski, wiemy co dla żeglarza jest ważne ponieważ sami nimi jesteśmy. Tak więc dostarczamy produkty żeglarskie wyłącznie takie jakich sami chcieli byśmy używać.

Tworzymy markę, która ma jest synonimem jakości. Duże doświadczenie oraz współpraca z ludźmi z branży, ekspertami w dziedzinie produkcji jachtów, materiałoznawstwa, inżynierami oraz doświadczonymi żeglarzami z wieloletnią praktyką, owocuje doborem produktów najwyższej jakości.

Gwarancja satysfakcji Klientów, to dla nas kluczowe zadanie. Sprostamy mu dzięki odpowiedniej selekcji i często wieloletnim testom towarów przed wprowadzeniem ich do naszej oferty. Dokładamy szczególnej staranności, żeby oferowane przez nas produkty spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na trwałość, dzięki której można cieszyć się z użytkowania produktu przez długie lata.

Oferujemy bogatą gamę wyrobów ze stali A2 i A4 dedykowanych specjalnie dla żeglarstwa oraz duży wybór elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, takich jak śruby, wkręty, nakrętki podkładki, nity i nitonakrętki. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również bogaty asortyment sprzętu ratunkowego renomowanych producentów, starannie wykonane drewniane wiosła, pagaje, bosaki a także farby jachtowe i kleje.

Dodaj komentarz