Cebulka

baba46

Kto chce opanować świat zewnętrzny, zostaje opanowany przez otoczenie. Kto ślepo słucha otoczenia, ten nie może zyskać swobody dla siebie samego.
Czuang-Cy

dedykacja dla pracownia.szkola.pl

pracownia.szkola.pl

Jesteśmy firmą, która od 2005 roku instaluje pracownie komputerowe oraz dostarcza sprzęt z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zajmujemy się ich serwisem do dnia dzisiejszego.

Posiadamy rekomendację Integratora Ministerstwa Edukacji Narodowej. Prowadzimy serwis pracowni szkolnych na terenie całego kraju.

Jeżeli pracownia działa wolno, pojawiają się błędy, serwer uruchamia się długo, a logowanie zajmuje pół lekcji jest to znak, że należy przeprowadzić reinstalację serwera oraz wszystkich komputerów.

Szkoła otrzymuje aktualne oprogramowanie w pracowni, która ma już kilka lat. Dzięki temu w sposób znaczący wydłuża się możliwość efektywnego korzystania z dostarczonego sprzętu, przy zachowaniu wysokiej jakości procesu dydaktycznego.

Dojeżdżamy w dogodnych dla Państwa godzinach, a cały proces reinstalacji trwa około trzech godzin. Cena reinstalcji jest uzależniona od województwa i odległości od Warszawy.

Dodaj komentarz