Huna - Uzdrawianie, Ezoteryka
"Korzenie z ziemi nie domagają się nagrody za to, że obdarzają owocami gałęzie."
-- Rabindranath Tagore

Literatura


"Huna - doświadczanie rozumienia"
Dariusz Cecuda

Huna - doświadczanie rozumienia - Dariusz Cecuda

Huna, jako wiedza tajemna, zawiera w sobie co najmniej trzy dziedziny wiedzy: religię - w sensie wiedzy o stosunkach między człowiekiem a bardziej od niego rozwiniętymi istotami duchowymi; psychologię - w sensie wiedzy o złożoności ludzkiego umysłu; metafizykę - wiedzy o człowieku jako w istocie duchowej podlegającej duchowej ewolucji. Praktykowanie Huny prowadzi do stanu wewnętrznej harmonii ze wszystkim co nas otacza, z samym sobą i całym światem. Jednocześnie urzeczywistniając swoje pragnienia w duchu Huny zmieniamy nie tylko siebie, ale też otaczającą nas rzeczywistość. Zaczynamy rozwijać się, a nie wyłącznie być.
"HUNA Na tropie tajemnicy..."
Jaczewski Piotr

HUNA Na tropie tajemnicy... - Jaczewski Piotr

Droga Huny opiera się na własnym doświadczeniu, na nieustannym odkrywaniu i budowaniu wewnętrznej mocy oraz sposobów jej wykorzystania. Stosowana przez polinezyjskich mistrzów uzdrawiania służy naprowadzaniu na różne sposoby postrzegania świata i na możliwość zastosowania różnych form zewnętrznej i wewnętrznej aktywności dla potrzeb tworzenia harmonii, zdrowia i szczęścia. Co można osiągnąć dzięki tej tajemnej wiedzy? Wszystko. Dobra materialne, siły duchowe, zdrowie, spokój umysłu, radę.

Liczba stron: 184
"HUNA - Trans Medytacja Dynamiczna"

HUNA - Trans Medytacja Dynamiczna

TRANS MEDYTACJA DYNAMICZNA jest niekonwencjonalną formą medytacji dźwiękiem z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych. Płyta zasadniczo podzielona na trzy części zawiera tyle samo medytacji transowych, które poprzedzane są dźwiękami synchronicznymi z wykorzystaniem elementów dźwięku natury.

Medytacje te mogą mieć terapeutyczny charakter, ponieważ w trakcie słuchania każdej z nich można bezstresowo i bezlękowo wyeksponować swoje negatywne emocje celem uwolnienia się od nich. Wszystko co eksponujemy na zewnątrz jest bardzo łatwe do puszczenia. Dla osób niewprawionych zaleca się słuchanie najwyżej jednej medytacji dziennie.
"HUNA - skuteczna modlitwa"

HUNA - skuteczna modlitwa

Płyta zawiera specjalnie zebrane i skomponowane utwory i teksty powodujące pobudzenie olbrzymich pokładów energii, która z wielkim powodzeniem może być zastosowana do bardzo skutecznej modlitwy. Co najciekawsze modlitwa ta nie zamyka się w ramach jakiejkolwiek religii – ona płynie prosto z serca do serca. Prawo do takiej skutecznej modlitwy ma każdy człowiek.

Zawartość:

1. Wprowadzenie - 6:04
2. Ojcze Nasz… – 0:34
3. Miłość… - 6:48
4. Mnich… - 1:38
5. Mnich 02…- 5:55
6. Alleluja – 6:34
7. Medytacja – 23:04
8. Miłość jeszcze raz! – 6:59
"Huna praktyczny podręcznik"
Henry Krotoszyn

Huna praktyczny podręcznik - Henry Krotoszyn

Henry Krotoshin został uznany przez Międzynarodową Organizację Huny (Huna Research Inc.), założoną w 1945 roku w USA przez M.F. Longa, za nauczyciela i praktyka Huny. Jest jej oficjalnym przedstawicielem w Europie oraz kierownikiem placówki Huna Forschungs-Gesellschaft w Zurychu. Jako mówca i nauczyciel Huny cieszy się międzynarodowym uznaniem. Prowadzi wykłady i seminaria w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i USA. Pisze na podstawie własnego doświadczenia, ponieważ praktykuje Hunę na co dzień.

Autor pragnie zapoznać czytelnika ze starożytnym systemem psychologiczno-religijnym, zwanym Huną (Tajemnicą), a odkrytym przez M.F. Longa na Wyspach Hawajskich. System ten to nie tylko wiedza i praktyka, ale również sposób życia. Huna stanowi w życiu wielką pomoc. Dzięki zastosowaniu się do jej wskazówek i pojęć możemy doprowadzić do wielu pozytywnych zmian, szczególnie w naszych stosunkach z innymi ludźmi. Żyjąc według przewodniej myśli Huny: NIGDY NIE KRZYWDZIĆ, ZAWSZE POMAGAĆ! - możemy osiągnąć szczęście, harmonię i poczucie celowości.

Liczba stron: 192
"Huna. Odkrycie wewnętrznej mocy hawajskiej sztuki uzdrawiania"
Paul Waters

Huna. Odkrycie wewnętrznej mocy hawajskiej sztuki uzdrawiania - Paul Waters

Po przekonaniu się o wielkiej skuteczności huny wielu uczestników warsztatów na wyspie Kauai wykorzystywało hawajski szamanizm jako podstawową metodę uzdrawiania i dołączyło do niej inne sposoby leczenia. Do Ciebie należy wybór. Celem jest zrozumienie Twoich wrodzonych zdolności i rozpoznanie Twojego największego potencjału, a następnie pomaganie innym w pomaganiu samym sobie. Hawajski szamanizm traktuje to jako poszerzenie mocy umysłu. Teraz jest moment Twojej siły.

Paul Waters jest magistrem nauk humanistycznych, religii porównawczych, ministrem, autorem, webmasterem i członkiem–nauczycielem w Aloha International na Hawajach. Naucza i kultywuje tradycję polinezyjskiej sztuki uzdrawiania znaną jako Huna kupua. Na Hawaje przyciągnęły go nauki Serge’a Kahili Kinga, uznanego eksperta wiedzy huny. Paul Waters jest konsultantem i praktykuje metody uzdrawiania pochodzące z Hawajów oraz z innych stron świata. Jego szeroko zakrojone badania doprowadziły do powstania Huna By Mail – źródła nabywania materiałów do studiowania huny we własnym domu.
Paul, utalentowany uzdrawiacz, studiował i praktykował komplementarne sztuki uzdrawiania, szamanizm i poradnictwo od 1992 roku. Jest mistrzem reiki, refleksologii oraz praktykantem hawajskiego masażu lomi lomi.
Ostatnio zajmuje się prowadzeniem Huna By Mail, własnej prywatnej praktyki poradnictwa i masażu, publicznymi referatami, Uzdrawiającymi Kręgami na Kauai oraz działalnością pisarską. Poza tym prowadzi ceremonie ślubne na Hawajach.
Paul Waters mieszka w Princeville na Hawajach, gdzie zaangażowany jest w uzdrawianie holistyczne, pisanie i komunikowanie się z duchami przyrody.

Liczba stron: 256
"Magia cudów"
M. Freedom Long

Magia cudów - M. Freedom Long

Pierwszy tom z siedmiotomowej serii poświęconej starożytnej Hunie. Przykłady zjawisk parapsychicznych, cudownych uzdrowień, jasnowidzenia, telepatii, psychometrii, dematerializacji itp. oraz dowody na to, że tego typu zdolności tkwią w każdym człowieku, trzeba tylko umieć dotrzeć do głębszych poziomów ludzkiej świadomości - a tego właśnie uczy Huna.

Liczba stron: 368
"Podręcznik Huny"
Otha Wingo

Podręcznik Huny - Otha Wingo

Książka w metodyczny sposób przekazuje pradawne nauki Huny, tak jak były one praktykowane w Polinezji, a szczególnie na Hawajach. Huna jest łatwa do nauczenia, a z książki tej dowiesz się wszystkiego, co jest konieczne do jej skutecznego stosowania.

Liczba stron: 230
"Wiedza tajemna HUNA w praktyce"
Leszek Żądło

Wiedza tajemna HUNA w praktyce - Leszek Żądło

Huna to egzotyczna wiedza tajemna, która może mieć wszechstronne zastosowanie w naszych warunkach. Zasady odkryte i pielęgnowane przez Strażników Tajemnicy z wysp Pacyfiku pozwalaj ą uruchomić procesy uzdrawiania i kreacji zachodzące w niesamowity i prawie niepojęty sposób. Doskonale tłumaczą przy tym magię.

Niniejsza książka jest owocem wieloletnich doświadczeń autora w zakresie posługiwania się Huną na co dzień. Zapoznawszy się z Huną wiele lat temu odkrył on, że ta starożytna wiedza stanowi „brakujące ogniwo" między nauką akademicką, a praktyką. Odtąd z powodzeniem przez wiele lat stosował ją pomagając najpierw sobie, potem innym.

Ta książka jest o tyle inna, że nie streszcza ani poglądów M. F. Longa, który zwrócił uwagę na Hunę jako pierwszy, ani nie recenzuje doświadczeń amerykańskich Badaczy Huny. Po starannej lekturze czytelnik powinien wyrobić sobie zdanie na temat praktycznego stosowania Huny w znanych mu warunkach. Powinien też poczuć się zainspirowany do samodzielnych eksperymentów.
"Bądź mistrzem ukrytego ja"
Serge Kahili King

Bądź mistrzem ukrytego ja - Serge Kahili King

Bądź mistrzem ukrytego ja” to książka, zawierająca wiedzę, dzięki której możesz efektywnie zmienić swoje życie... Jeśli jej użyjesz. A kiedy już tego spróbujesz i poeksperymentujesz z tym, będzie jeszcze więcej do nauczenia się. Posiadanie tej książki, przeczytanie jej i postawienie na półkę nie przyda się na zbyt wiele. To nie otworzy drzwi do większych przygód, które masz przed sobą wszędzie wokoło.

Liczba stron: 224
"Szaman Miejski"
Serge Kahili King

Szaman Miejski - Serge Kahili King

Książka ta to praktyczny podręcznik o tym, jak stosować starożytną sztukę uzdrawiania. Można się z niej nauczyć interpretować i zmieniać swoje sny, uzdrawiać siebie, swoje relacje z ludźmi i środowisko, posługiwać się technikami szamańskimi w celu zasięgania porad na temat przyszłości, organizować i przeprowadzać rytuały o dużej mocy, a także poszukiwać wizji na innych poziomach rzeczywistości.

Liczba stron: 280
"Autosugestia - Starożytna wiedza kahunów"
Max Freedom Long

Autosugestia - Starożytna wiedza kahunów - Max Freedom Long

Czwarty tom cyklu poświęconego Hunie wprowadzający w sekrety jednego z najciekawszych zjawisk parapsychicznych - autosugestii. Wskazówki, jak ją stosować, by się pozbyć niekorzystnych nawyków, poprawić zdrowie, uśmierzyć ból, rozwinąć umiejętność szybkiego uczenia się, pokonać zmartwienia i osiągnąć poczucie wewnętrznego spokoju.

Liczba stron: 112
"Lomi lomi nui"
Klaus Assmann

Lomi lomi nui - Klaus Assmann

Niniejsza książka jest pierwszą pozycją na świecie, w której wyczerpująco przedstawione zostały podstawy masażu LOMI LOMI NUI i jego praktyczne zastosowanie. Przedstawione są również elementy masażu KAHI LOA. Książka zawiera także wypowiedzi masażystów i ich pacjentów na temat ich doświadczeń z LOMI LOMI NUI oraz KAHI LOA.

Liczba stron: 140
"Medycyna kahunów"
Suzan H. Wiegel

Medycyna kahunów - Suzan H. Wiegel

Medycyna kahunów jest, posiadającym wiekową tradycję, sposobem uzdrawiania poprzez, dotąd nieznane u nas, harmonizujące i uzdrawiające substancje roślinne, techniki mentalne, metody pracy z energią oraz ćwiczenia duchowe.

Liczba stron: 220
"Moc aloha i wiedza huny. Klucz do hawajskiej wiedzy tajemnej"
Kala H. Kos, John Selby

Moc aloha i wiedza huny. Klucz do hawajskiej wiedzy tajemnej - Kala H. Kos, John Selby

Z nauką huny wiąże się szczególna duchowa tradycja i praktyka życiowa. Za pomocą kilku bardzo prostych technik i zasad można skutecznie osiągnąć zadowolenie, zdrowie, radość życia, bogactwo i sukces. Dwóch doświadczonych nauczycieli huny wprowadza Czytelnika w aloha spirit (ducha aloha). Aloha to współczucie, miłość i powiązanie. Jest to sedno szamańskich technik huny. Odnoszą się one do szczęśliwego i spełnionego życia, które osiągalne jest dla każdego człowieka. Autorzy wyjaśniają prawa i metody nauki huny. Dają do ręki Czytelnikowi wszystkie potrzebne informacje, dzięki którym może on samodzielnie podążać drogą szczęścia i radości. Na przykładach z codziennego życia wskazują, w jaki sposób za pomocą prostych, lecz nadzwyczaj skutecznych metod osiągnąć materialny oraz duchowy sukces. Kala H. Kos jest dyplomowaną nauczycielką huny. Znana jest szerokiej publiczności dzięki kalifornijskim programom telewizyjnym o magii huny. John Selby jest psychologiem i doradcą życiowym. Znany jest jako autor wielu fachowych książek na temat zdrowia i duchowości. Oboje autorzy mieszkają na Hawajach.

Liczba stron: 220
"Natychmiastowe uzdrawianie"
Serge Kahili King

Natychmiastowe uzdrawianie - Serge Kahili King

Jest to książka o pozbawionym leków natychmiastowym uzdrawianiu, które określam jako ważny lub nawet kompletny efekt uzdrawiania w czasie krótszym niż jedna godzina. Mówi ona o praktycznych ideach i technikach, które działają. Metody, których nauczysz się z tej książki skutecznie wykorzystywane są przeze mnie, moją rodzinę i tysiące ludzi, których uczyłem.

Liczba stron: 242
"Przesłanie Kahunów - Szczęśliwe życie dzięki pradawnej wiedzy z Hawajów"
Susan H. Wiegel

Przesłanie Kahunów - Szczęśliwe życie dzięki pradawnej wiedzy z Hawajów - Susan H. Wiegel

Kahuni – mędrcy i uzdrawiacze z Hawajów – od pradawnych czasów strzegą głębokiej wiedzy o tym, co łączy człowieka i kosmos. W niniejszej książce podają pełne nadziei wskazówki odnośnie poszukiwania własnej stwórczej siły. Zdradzają nam tajemnice, w jaki sposób możemy praktykować ich pradawną sztukę życia także w naszym codziennym życiu w zachodnim stylu. Poza tym mówią nam, dlaczego tak ważne jest wychodzenie naprzeciw wszystkiemu i wszystkim z miłością i uwagą.
Gdy wkroczymy na ścieżkę kahunów, nasze życie nabierze innego wymiaru: strach zmaleje, natomiast możliwości działania przybiorą na sile. Staniemy się pogodni i spokojni, a czasami będziemy zdumieni, jakie to wszystko jest proste!
Książka ta zawiera wiele poznawczych ćwiczeń oraz adresy, gdzie można nabyć ożywiające esencje kahunów.

Liczba stron: 184
"Tajemnica Huny"
Kurt Tepperwein

Tajemnica Huny - Kurt Tepperwein

Wprowadzenie w tajemnice medytacji HUNY umożliwia człowiekowi samodzielne kształtowanie własnego losu, znalezienie drogi do swojej prawdziwej wewnętrznej istoty i podążanie tą ścieżką.

Liczba stron: 210
"Wiedza tajemna w praktyce"
Max Freedom Long

Wiedza tajemna w praktyce - Max Freedom Long

Trzeci tom z cyklu poświęconego starożytnej magii hawajskich kapłanów. Próba odpowiedzi na pytania wywołane ukazaniem się dwóch pierwszych książek.

Liczba stron: 288
"Wiedza z Hawajów. Huna - praktyczna filozofia życia"
Serge Kahili King

Wiedza z Hawajów. Huna - praktyczna filozofia życia - Serge Kahili King

Serge Kahili King jest najbardziej poczytnym autorem na świecie, jeśli chodzi o literaturę huny. Jest wykształcony zarówno dziedzinie zachodniej nauki (doktor psychologii), jak i w hawajskim szamanizmie. Serge „jest” kahuną, mistrzem w swoim fachu w praktyczno-duchowej dziedzinie. Wiedza huny może ponownie przywrócić nam kontakt z nami samymi i pozostałymi stworzeniami na Ziemi.

Liczba stron: 158Ogólny spis polskojęzycznej literatury traktującej o Hunie:


Piotr Jaczewski "Huna... na tropie tajemnicy" ISBN 83-7377-089-5 ("Studio Astropsychologii", Marzec 2004)

Serge Kahili King "Szaman miejski" ("Poligraf", Wroclaw)

Serge Kahili King "Aloha - moc blogoslawienstwa" ("Anahata", Warszawa)

Serge Kahili King "Techniki wyobrazeniowe dla zdrowia" ("Anahata", Warszawa)

Maria Sulkowska "Ma-Uri - potomkowie bialego swiatla" ISBN 83-907156-0-0 (Marek Sulkowski, Warszawa)

Maria Sulkowska "Huna po polsku" ISBN 83-907156-4-3 (Marek Sulkowski, Warszawa)

Slawomir Hulanicki "Huna. Tajemna wiedza kahunów" ISBN 83-85639-03-9 (wydawnictwo "Pegaz")

Otha Wingo "Podrecznik huny" ISBN 83-86757-07-8 (wydawnictwo "KOS", Katowice)

Suzan Wiegel "Medycyna kahunów" ISBN 83-86757-51-5 (wydawnictwo "KOS", Katowice)

Kala Kos, John Selby "Wiedza huny & moc aloha" ISBN 83-86757-24-8 (wydawnictwo "KOS", Katowice)

Henry Krotoschin "Huna. Praktyczny podrecznik" ISBN 83-87863-41-6 ("Medium", Warszawa)

Dariusz Cecuda "Huna. Doswiadczanie zycia" ISBN 83-88351-02-8 (Studio Astropsychologii, czerwiec 2001)

Max Freedom Long "Magia cudów" ISBN 83-85312-85-4 ("Medium", Warszawa)

Max Freedom Long "Wiedza tajemna w praktyce" ISBN 83-86755-02-4 ("Medium", Warszawa)

Max Freedom Long "Analiza psychometryczna" ISBN 83-86755-29-6 ("Medium", Warszawa)

Max Freedom Long "Autosugestia" ISBN 83-85312-87-0 ("Medium", Warszawa)

Max Freedom Long "Dazenie ku swiatlu" ISBN 83-83312-70-6 ("Medium", Warszawa)

Max Freedom Long "Huna w religiach swiata" ISBN 83-907599-1-8 ("Medium", Warszawa)

Max Freedom Long "Nauka ukryta w Ewangeliach" ISBN 83-907599-0-X ("Medium", Warszawa)

Ekkehard Zellmer "Huna - Vita. Dodaj sily swojemu zyciu" ISBN 83-909045-4-3 ("Poligraf", Wroclaw)

Leszek Zadlo "Wiedza tajemna. Huna w praktyce" ISBN 83-908508-5-0 ("Sadhana", Katowice)

Klaus Assmann "Lomi Lomi nui - swiatynne masaze z Hawajów" ISBN 83-86757-08-6 (wydawnictwo "KOS", Katowice)

Kurt Tepperwein "Tajemnica huny" (wydawnictwo "KOS", Katowice)


W przygotowaniu:


Serge Kahili King "Wiedza z Hawajów. Huna - praktyczna filozofia zycia" (wydawnictwo "KOS", Katowice)

Serge Kahili King "Badz mistrzem swego wewnetrznego Ja. Przewodnik do metod huny" (wydawnictwo "KOS", Katowice)

Barbara Goldsmith & Manulani "Jajko "bumerangu". Podróz z szamanka Kahana do wiedzy dawnych Hawajów" (wydawnictwo "KOS", Katowice)

Serge Kahili King "Natychmiastowe uzdrawianie" (wydawnictwo "KOS", Katowice)

Paul Waters "Huna: Odkrycie wewnetrznej mocy hawajskiej sztuki uzdrawiania; z przedmowa Serge´a Kahili Kinga"Adresy polskich księgarni internetowych znajdziecie w dziale Linki.


Ksiazki nie traktujace otwarcie o Hunie, a warte polecenia:

Harmon H. Bro
Sen, zycie, przyszlosc - Edgar Cayce o snach
ISBN 83-85475-46-x
(Wydawnictwo "Limbus")

Joseph Murphy
Potega podswiadomosci
ISBN 83-7129-023-3
(Wydawnictwo "Swiat Ksiazki")

Louise L. Hay
Mozesz uzdrowic swoje zycie
ISBN 83-85312-08-0
(Wydawnictwo "Medium")

Teresa Rita Sanlit
Jak interpretowac sny
ISBN 83-910018-4-9
(Wydawnictwo "Sadhana")

Baird T. Spalding
Zycie i nauka Mistrzow Dalekiego Wschodu
(5 tomow)

ISBN 83-85952-49-7
(Wydawnictwo "Akia")

Carlos Castaneda
POTEGA MILCZENIA - Edukacji u don Juana ci±g dalszy
(Dom Wydawniczy "REBIS",
Poznan 1997)

Mateusz Wiszniewski
Potęga wizualizacji
ISBN 83-88351-75-3
(Studio Astropsychologii, Białystok 2000)
http://www.studioastro.com.pl
Kasety audio:

Henry Krotoschin
"Rozmowy z Georgem.
Podstawy, wychowanie, kala"

Joanna Szczesniak,
ul. Cegielniana 1A / 32, 62 - 800 Kalisz
tel.: (062) 7666397, email: szczesn10@poczta.onet.pl

Henry Krotoschin
"Medytacja swiatla.
Podróz do swiata duchowego"

Joanna Szczesniak, Kalisz

Henry Krotoschin
"Drogi do poznania.
Duchowe podstawy nauki huny"

Joanna Szczesniak, KaliszLiteratura zagraniczna

<td align="center" width=30%>

Max Freedom Long
Short Talks On Huna

<td align="center" width=30%>

Max Freedom Long
Mana

<td align="center" width=30%>

Otha E. Wingo
The Story of the Huna Work

John Bainbridge
Huna Magic

Allen Lawrence & Lisa Lawrence
Huna. Ancient Miracle Healing Practices
and the Future of Medicine

Brad Steiger
Kahuna Magic

Allan P. Lewis
Living in Harmony
Through Kahuna Wisdom

Mary Pukui ...
Nana I Ke Kumu
(2 tomy)

Laura Kealoha Yardley
The Heart of Huna

Pali Jae Lee & Koko Willis
Tales From the Night Rainbow

Leinani Melville
Children of the Rainbow

June Gutmanis
Kahuna La´au Lapa´au

June Gutmanis
Na Pule Kahiko. Ancient Hawaiian Prayers

Kristin Zambucka
Ano Ano. The Seed

Klaus Assmann
Lomi Lomi Nui. Die Tempelmassage aus Hawaii

Kurt Tepperwein
Das Huna Geheimnis. Die Hawaiianische Heilmagie

Catherine Kalama Becker & Doya Nardin
Mana Cards

Allan P. Lewis
Clearing Your Lifepath Through Kahuna Wisdom

Erica Nau
The Huna Handbook

Donald H. Shuster
Huna. A Magic Way of Life

William Glover
The Ancient Raligion of Positive Thinking

Enid Hoffman
Huna. A Begginers´ Guide

L. R. Mc Bride
The Kahuna: Versatile
Mystics of Old Hawaii

Sibley S. Morill
The Kahunas: The Black - and White - Magicians of Hawaii

Kahuna Lani
The Seeing: The Confirming Mystical Experiences of Huna
Misty Mountain Books; ISBN: 0967587131

Roberleigh H. Claigh
The Kahuna Way to Create the Future
Roberlegh Claigh, ISBN: 0963140558

William 'Pila
Secrets and Mysteries of Hawaii :
A Call to the Soul :
Planetary Crossroads and the Key to Our Future

Health Communications; ISBN: 1558743626

Madeleine C. Morris
The Miracle of Mana Force

Julius Scammon Rodman The
Kahuna Sorcerers of Hawaii, Past and Present

David K. Bray and Douglas Low
The Kahuna Religion of HawaiiPozycje anglojezyczne mozna zamówic pod adresem: Huna Research Inc., lub Amazon albo Paul Waters.

  


Menu
uzdrawianie magiaOstatnio na forum
portal magia
¤ Szukam osób w Lublinie praktykujących Hunę.
data: 27-08-2015 - 14:56
użytkownik: Kalyan
¤ Poszukuję kursu huny on-line
data: 27-08-2015 - 14:53
użytkownik: Kalyan
¤ Co skraca nasze życie i jak temu zapobiegać?
data: 14-08-2015 - 21:13
użytkownik: Gregor-Dioblik
¤ Kahuna w Polsce
data: 02-08-2015 - 22:08
użytkownik: iloncja
¤ Wizje programów komputerowych
data: 01-08-2015 - 17:02
użytkownik: Bombel
¤ Cierpię bo kocham ludzi?
data: 01-08-2015 - 11:59
użytkownik: Bombel
¤ swiat bez pieniadza
data: 09-07-2015 - 14:09
użytkownik: rysiek_k
¤ Piknik Kokua w Lublinie
data: 29-06-2015 - 13:56
użytkownik: Kalyan
¤ Prośba o modlitwę
data: 17-06-2015 - 19:20
użytkownik: Seraath
¤ .
data: 05-06-2015 - 14:25
użytkownik: czeka
¤ Ciężka choroba - uzdrowienie
data: 28-05-2015 - 22:25
użytkownik: mata
cudowny portal

uzdrawianie magiaOstatnie komentarze
portal magia
» Ok
Dodano: 20-07-2015
Autor: Rom33
» tego mi było trzeba:)
Dodano: 10-02-2015
Autor: EmielRegis
» Głowa do gory ;)
Dodano: 25-01-2015
Autor: dzemo
» miłość i błogość jest pszestszenią
Dodano: 20-01-2015
Autor: dzemo
» Miłość
Dodano: 13-12-2014
Autor: MartaWeronika
» na stronie huna.org
Dodano: 08-05-2014
Autor: zwiebelchen
» wszystko tworzy jedna calosc?
Dodano: 30-04-2014
Autor: foxiii
cudowny portal

uzdrawianie magiaLogowanie
portal magia
 


» Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
» Zarejestruj się!
cudowny portal

uzdrawianie magiaKto jest online
portal magia

Obecnie jest 11 gości online

cudowny portal

Prawa autorskie do artykułów publikowanych na tej stronie należą do ich twórców.
Huna - Tak wygląda świat jak na niego spoglądasz.